Дитина почала стрибки підлітків, що робити, щоб отримати мозок на місці

Тактика спілкування з дітьми іноді знайомить батьків до сильного пана. Моя мама і dad може мати досвідчений підліток криза, але занадто довго назад. Тому для них важко покласти себе на місце дитини і відреагувати на ситуацію.

Сьогодні я хочу, щоб подивитися на кілька речей. найбільш поширені поведінкові стратегії з підлітками дітей. До того, як дитина досягла зрілісті, це батьки. Ви повинні змінити свою поведінку.Допомогти йому виростити в щасливу людину без дитячих травм.



Багато батьків роблять помилку звуковість Для деяких складних життєвих ситуацій. Вони забувають, що їх діти формують тільки світогляд, і тому тільки навчаються і здобувають досвід. Звичайно, виникають суперечки і скандали.



Наприклад, коли дитина погано усвідомлює свої емоціїВін, безумовно, не зможе висловити їх правильно. Замість розмови і тихо обговорюючи всі непорозуміння, він буде кричати і знову. Про нас Ключ - тримати назад. І не займатися однаковою поведінкою. Ви повинні показати сина або дочку, як реагувати.

р.

Не спить. Як ви відчуваєте себе, коли ваша дочка буде схожа на це. Наприклад, скажи, що болить вас почути такі слова з неї, і ви не любите такого діалогу. З часом дитина дізнається про те, щоб висловити свої емоції спокійно і чітко.



Ще одна хороша стратегія для підлітка кинути І дайте їй трохи. Так, це право. Якщо ви постійно зробите свою сина чистою, він не хоче, і він не усвідомлює, що він повинен допомогти, зупинити спробу. Побачити своє життя так, що це стосується того, що чистити і замовити.



Мій друг зробив це. Вона мила тільки її посуд і очищається тільки її частина квартири. Вона також поставила сміття в кімнаті сина. Моя мама припинила кричу, кричущу і загни. Вона просто. переключений Я спробував жити і насолоджуватися життям. Зникають кварелі, і син почав чистити себе. Він навіть апологізований для своєї поведінки.

1465262

Кінцевий наконечник полягає в тому, щоб дізнатися більше і відмовитися від збитих шляхів. Кожна людина потребує індивідуального підходу. Якщо ви побачите, що ваша дитина більше і більше кишеня-грошіТі, хто витрачає не тільки на необхідний, але і на розваги, вирішують ситуацію мудро. Не можна брати всі кошти, але не варто забувати про таку поведінку. Ви можете запропонувати підліток, щоб знайти часову роботу, щоб він оплачував свої хобі.

Прийміть приклад тих, хто успішно підготував дітей та поділяє їх мудрістю з іншими. Якщо ви зацікавлені в психології і хочете краще майбутнє для ваших дітей, читайте відповідну літературу. Пам'ятайте, що основа будь-якої правильної поведінки з ким-небудь є якісним спілкуванням. Це правильний діалог, який допомагає в більшості ситуацій.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное