З якого матері-в-прави потрібно запускати в квартиру на околиці без ремонту

«Я прокидаю ніч і я бачу вогні на кухні. годинник, і це два годину. Я думаю, що хтось вимкнув вогні, пам'ятайте? Я кладу на мій robe, я вийшов, і це син-в-право Він сидів у своїх мурах. Ось ноутбук перед ним, він дивиться на щось там, прямо там на овочевій дошці він отримав підбори товстих ковбасних сендвічів - він їсть, ви знаєте!



Між матір'ю і сином-правом можуть бути дивні стосунки, це правда. До редакції. "Сайт" Є ще одна історія, яку ми хочемо поділитися. Дуже життєво важливо, і ви зможете побачити, як всі сортові «ваги» ламаються на стінах обставин. Про те, що ми розповімо.

Це як жарт в стилі «навіть, син-в-право, перемістіть, візьміть наречену, і він парі, як, мама, ви будете чистими або літати там, де?» Але в житті, звичайно, все не так і не буває на всіх сміятися. Для нас важко оцінити, хто правий, особливо з цієї історії розповідає мати-взагалі, і вона може бути упередженою людиною.



«Я кажу йому, син-в-право! Ви повинні піти в ліжко. Зовні. 2-й деньЗавтра вранці працювати. І немає нічого в холодильнику тихо висить, ковбаса поодинці їсти. І в цілому, це шкідливе, завтра я кине його все, щоб хтось не їсти. Не купуйте його більше, нічого не привезти!

І сказав він мені: "Ойдіть до свого приміщення і зателефонуйте чоловіка там." Я дізнався, що і коли я їсть і в якій кількості. Я дорослий, він сказав, і я можу вирішити, скільки сну мені потрібно і коли. І не доторкнувшись до моєї ковбаси, ви не купуєте її, і це не до вас, щоб вирішити, хто його з'їдає. Не хочу, щоб зробити його сердитися.



Моя дочка і син-в-права ще не тридцять, але вони вже підняються двома дітьми. Один три, другий - два роки. Виявилося, що вони живуть в нашій двокімнатній квартирі. За умови, що вони були «прокидними». Після весілля план був: жити з нами, економити гроші на весілля. депозит Вони запозичать щось для себе.

Спочатку це було так, вже непогана сума змогла зібрати, але це не сталося, як я хотів. Мій чоловік і я втратив наш нормальний дохід. Спочатку відрізають мене, а потім погіршилися умови мого чоловіка. Він зберігає роботу для пінгвінів, які він отримує оплату, і я намагаюся знайти щось інше. Але далеко, без успіху.



Це все мій гордість - в очищувачах не хочеться йти, а при оформленні протягом півдня сидіти і здоров'я не дає. Моя дочка знаходиться на батьківщині, де я піти? В цілому основний дохід тепер на сина-в-праві. Я не можу сказати, що отримана залежність мені, але, по суті, немає ніде йти. І його зарплата досить добре.

Оплатить всі комунальні послуги, телефон, інтернет. Його покупка. господиняДля сім'ї. Вже в стоматолога ми всі. Їжа на ній, якийсь одяг. В короткий час він не зажадає гроші, він добровільно допомагає при купівлі щось. З такими витратами, звичайно, нічого не можна відкласти, але все ж він керує кинути тисячі на рахунок. Це те, що мій дочка говорить. В короткий час наша сім'я тягнеться.



У мене є багато скарг про нього. Ну і це. нічний виїзд На кухні, для ковбаси, які вночі їсти, і вранці нічого не ставити в омлет. Для прилипання в ноутбуці весь час, хоча я можу трохи настоюватися з дітьми. Він кидає одяг, він ніколи не миє посуду. Вода заливається, світло горить.

Я часто скажу його в очах, вони кажуть, син-в-право, ви побачите так і так, але це необхідно в інший спосіб! Він, як правило, не скажеш нічого, або він не скажеш, я не користуюсь чужими, все тут на моєму бюджеті триватиме, тому не благ. Він болить мене, моя дочка скаржаться, але не заважає в наших бійках. Ймовірно, що він не може визначитися з тим, що на правді знаходиться. й



Ми маємо бонус на наш син-в-прав. Тепер час, який дохід може добре залежати від того, скільки часу людина витрачає на ноутбук. Вам не доведеться їхати в офіс. І, навпаки, ви повинні сидіти на ніч на кухні і поп. ковбасай Що ви думаєте? Ми з нетерпінням чекаємо ваших коментарів в обговоренні!

Син-в-права на кухні На ніч бутерброди розтріскуються до тих пір, поки ніхто не бачить. Тільки мати-в-завдяки іноді має сміливість сказати всім своєму обличчі. Читати нашу статтю про те, чи потрібно викликати маму, якщо немає бажання? Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное