Чи варто дочка доглядати за матір'ю, яка подарувала їй нещастяну дитину?

Кожна дитина Дітий Це просто як безумовна, як батьківська любов, яка багато на жаль забуває. Вони кажуть, що батьки не обирають, і це правда. Але не всі діти пощаститься досить народитися в сім'ї, де вони дійсно люблять.

, Україна

Ускладненій ситуації героїні нашої поточної історії Тетяна. Вона виросла довго і залишила її додому, де вона не потрібна. Її життя покращився, але раптовий виклик від своєї тітки і новин про її маму перевернув все вгору. Що відбулося і яке рішення прийшла до жінки, читайте далі в статті.

Моя дитинка може бути щасливою. Коли я був 5 років, мій мама буквально захопив мене. Вона подумала, що Дад пішов нам через мене. Я просто не розумію, що сталося або чому. Я виросла в сумному диску, і це було абсолютно нічого. Як я виріс старшим, я почав помітити, що інші сім'ї жили по-різному. Я відчував себе, тому що ніхто не хотів бути друзями з мене, так безперечно.



Взаємозв’язок з матір’ю не покращився, але тільки гірше. Я хочу зустріти. Вона не піклувалася про мої дослідження. Я не торкався, що я боявся.

У віці 12 років я мав найбільший сон життя. Пройдіть до коледжу і залиште мами назавжди. Я вивчав важко отримати мій шлях. Я був похвалився в школі, але я не знаю, як взяти похвалу, тому що я ніколи не відчував цей шлях до.



Моя мама не прийшла до мого закінчення. Вона використовувала для того, щоб зробити гаслом, але цей час не сказав нічого. Коли я пішов, щоб навчатися в столиці, вона просто змащена, кажучи, що я не прослужу довго і буде знову найближчим часом. Але її недолік віри в мене тільки підвищили свою мотивацію.

В університеті я зустрів свого майбутнього чоловіка. Після школи ми підписалися і починали жити разом. Я нарешті дізнався, що спокійний, виміряний життя. Я знаю, що це вірне кохання.

Ще одне життя, як це було 15 років. Я ніколи не згадував мій маму і вона ніколи не була мені. Я жив, якби не існує. Але в певній точці я почав знову хвилюватися. Моя тітка, сестра моєї матері, звана і сказала, що вона була дуже хвора. Вона серйозно хвора і не може піклуватися про себе самостійно. Я прийшов і спробувати отримати її на ногах.



Спочатку я відхилявся від нього. Чому варто допомогти? Він мене зачарував, забуваючи, що мав право нормального дитинства. А потім мій совість мене зловив. Тексти пісень, а це означає: Я не міг нічого іншого, але її. Мій чоловік сказав, що він буде підтримувати будь-яке рішення, яке я зробив. І пішов до моєї матері.

За роки свого існування вона була дуже старою. Вона виглядала жахливо вичерпається і невірно. Проживаю з нею близько двох тижнів, для яких ми здавалося б, друзі. Я не знаю, як це працює, але ми просто не пам'ятаємо минулого, ми спробували захопити час тут і зараз. Я розповів про чоловіка, вона розповіла мені про будинок. Ми поговорили весь день довга, ми обіцяли і сміхалися.



Я ніколи не був близьким до моєї мами. Я просто усвідомив, скільки мені потрібно це підключення. Я знаю, що я ніколи не пробачу її, незалежно від того, скільки я хочу. Вона може пошкодити, що вона зробила мені довго. Але що це зараз?

З редакційної колегії ви можете жити у всьому житті без встановлення відносин з батьками. Однак, навіть самий незадовільний і гіркий досвід надає неоціненну можливість зробити правильні висновки і не повторювати подібний сценарій у вашій родині. Хочу вірити, що Тетяна зможе пустити з заповітів минулого і пробачити її матір.



Що б ви робили в місці основного персонажа, ви будете допомогти слабкій матері? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное