Мій син - дорослий, навчений, і я все ж не дам йому достатньо часу.

Немає речей, які не можуть робити. В реальності не всі жінки можуть відродити себе дітям від народження і по всьому світу. Чи можу я? Жінка бере на себе крихкі плечі роботи, будинки, життя і в той же час вона залишається люблячою дружиною і хорошою матір'ю. Суспільство кладуть мітки на нас, через які мами, найсвіжіші люди на землі, не відчувають себе такими хорошими мамами для своїх дітей. Покажіть, чому ви хороша мама.



Догляд за мамою Здійснити дитину відповідальною діяльністю. Не існує єдиної правильної формули для вирощування геній і хороших людей. Той факт, що дитина щаслива і відчуває любов матері можна зрозуміти його поведінку. Дуже дякую вам за те, що ви шукаєте. Це як дитина, яка має хорошу матір'ю.



Якщо ваша дитина довіряє вас, він може поділитися своїми снями, страхами і навіть сердитися у вашій присутності. Якщо ваша дитина не приховує емоції в домашніх умовах, то почуває себе безпечно поруч з вами. Він знає, що він може приїхати до своєї матері і розповісти про те, що він занурює його. Він знає, що ви будете слухати, дати поради та тримати дитину щільно.



Він хоче провести час з вами Дитина завжди має щось зробити. Але якщо він приходить до вас так само, як ви, запитує, як ви робите, і він хоче грати з вами, і ви даєте йому цю можливість, то у вас є щаслива дитина. Діти повинні бути з матір'ю іноді. Іноді це займає 5 хвилин, і іноді ви навіть хочете допомогти вашій матерії навколо будинку. Це означає, що ви робите право.

20484р.

Він каже: «завдяки ти» і «запаш», не гасить іграшки з гістеричною кризою і ділиться ними в пісочниці. Якщо дитина очищає іграшки після гри, то він знає, наскільки важко це для своєї матері, щоб знайти силу для очищення після роботи. Він піклується про вас і навколо нього. Хоча він є дитиною, він вже людина з літерою столиці. І це ваша несправність.

5837869

Добрих батьків з раннього віку навчають дітей бути уважними і дотримуватися правил безпеки. Якщо він знає, як шукати і поїхати додому з двору без нагадування, то він самостійний, і ви нічого не хвилюєтеся. Про наслідки, незалежно від того, як він є. Тому що це те, що любляча мама навчила мене.

р.

Ваша дитина є активним і неприпустимо, якщо у нього є хобі або він йде до деяких аматорських клубів. Він має зростаючий інтерес в певних областях, і ви даєте йому можливість довести себе. Це хороший поштовх до улюбленого бізнесу у дорослому житті.



Без прикладу батьків, всі свої моральні викладання є порожнім звуком. Ви можете розповісти про дитину сто разів не розбити, але якщо ви піднімете голос в небезпекі для уроків, які ви не зробили, це буде без використання. Якщо ви намагаєтеся заспокоїти, не виражати себе, відмовитися від шкідливих звичок, будьте впевнені, що дитина не буде мати їх.



Діти з першого дня життя дізнаються все з мами і тато. Вони приймають вирази обличчя і жести, словник, звички. Ми не робимо помилок. Якщо ви звикли до ваших помилок, намагайтеся бути кращим варіантом для того, щоб дитина зростала щасливим і близьким. Пам'ятайте, що робити помилки в житті є нормальним, апологуючим і коригуючи їх також добре. Але ніколи не відчуйте себе про те, що не має такого соціального статусу або здатний дозволити собі піти в море з дитиною. Найголовніше для дітей – увага матері, розуміння та підтримка, а решта вони будуть розумітися пізніше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное