Я прикріплюю сумку на поїзді з кабелем зв'язки до поручнів, вони незамінні в повсякденному житті.

Нейлон, кабельні або пластикові затискачі є простим і доступним рішенням для багатьох складних побутових завдань. Вони можуть допомогти вам в непередбаченій ситуації, і додатки, які мають ставку, які будуть обговорюватися в цій статті. Але нездатність гнучких помічників злегка зіпсує загальну картину. Але чекайте хвилину, це не зрозуміло. Виявляється, що є спосіб повторно використовувати найбільш поширені стяжки, і ми продемонструємо його!

р.

Нейлон стяжки трохи історії. Кабельні стяжки були винайдені в 1956 році інженером Maurus Logan. І вони давали йому цю ідею... літаки Boeing. Не самі площини, але процес їх виготовлення. Спостереження робітників в'яжуть вузли з міцного воску, щоб з'єднати милі дротів, він зрозумів, що мав бути спосіб зробити його простіше.



У 1958 році пластикові затискачі вийшли на продаж під брендом Ty-Rap. Сьогодні на продаж можна знайти затискачі різних форм, конструкцій і кольорів: багаторазові, морозостійкі, незнімні. Але в самому серці цього різноманіття така ж генійна ідея Мауруса Логана.

Смартфон і стяжки Потрібні смартфони? Ми вже писав, як зробити його з затискачів. Але це ще простіше використовувати стяжки.

р.

Таким чином, ви можете надійно прикріпити до смартфона перебанку. Lifehack: Якщо у вас немає зв'язків достатньої довжини, з'єднайте два, поставивши одну в вухо іншої.



Інколи Я збираюся ходити, і телефон розряджається. Ви можете перезаряджати його в сумці уздовж способу, але є висока ймовірність того, що при поході гаджетів буде відокремлено.



Закріплення затискачів буде міцно підключити телефон до перебанку і забезпечити безперебійну зарядку пристрою.

Коли затирка не під рукою, а ручка сковорідки занадто гаряча, вона допоможе петлі від стяжки.



Така ж петля дозволить вам зручно повісити кухонний шпатель, очищувачі та інші аксесуари для кухні на будь-якому гачку.

р.

Особливо ті, чиї отвори занадто малим, щоб повісити їх в будь-який інший спосіб.

Туристи в поході і поході Бог сам замовив мати стяжки. По-перше, вони дозволяють замінити карбід, надійно закріпивши різноманітні туристичні дрібниці.



По-друге, стяжки, можливо, найпростіший спосіб фіксації взуття, блискавки, намету, прикріпити щось на рюкзак і так далі.



Про цікавий досвід використання screeds на поїздках, які я повинен прочитати в мережі. Один з користувачів сказав, що завжди перед паданням в машині поїзда прикріплює сумку з застібкою до поручнів автомобіля. Вранці він ріже його з нігтьовими ножичками. Так, є додаткове клопотання, але ви можете добре спати: речі обов'язково залишаються в місці.

Деякі драйвери завжди перевозять затискачі в багажному відсіку автомобіля. І причини цього недостатньо.

р.

Після того, як всі деталі надійно закріплюються болтами, горіхами або гвинтами. Але ніхто не імунітет від поломок. І іноді вони з'являються з магазинів і сервісних станцій.



Якщо це відбувається, кабельний стяг може стати такою ж подачею соломи, яка дозволяє якось отримати до найближчого сервісу. Не дозволить вам втратити ковпачки, ліцензійну та інші частини автомобіля.

Стежки і короткі штори Пластикові затискачі дозволяють легко затягувати штори або штори. Цей метод підходить, якщо вони кріпляться до гачків. Видаліть штори, ретельно заміряйте те, що вигнуті нейлонові стяжки повинні бути так, щоб штори з правої довжини.

р.

Марк з маркером на затисках бажана кількість сантиметрів. Акуратно розтягуйте всі затискачі під петлю на кожучій стрічці, щоб між ними була однакова відстань. Заблокувати пластик в кільцях і відрізати надлишки.

Щоб відокремити пластикові затискачі, вам знадобиться тільки невеликий викрутка з вузьким кінцем. Покладіть хвостик стяжки, щоб відкрити затиск.



Дивлячись уважно, ви можете побачити мову в ній, яка відпочиє на пластиковій сходи і не допускає блокування для відкриття.

про:blank

Між язиком і простягкою потрібно вставити кінчик викрутки. Коли це робиться, залишається тільки натягувати, і затискачі будуть відкриті. Потім можна сміливо використовувати. Краще зрозуміти, як відкрити пластикові затискачі, можна дивитися відео вище.

Згода, що кабельний стяжки є генієм винахідництва! Тепер у мене є пачок стяжок. Коли я походжу на поході або поході, я завжди візьміть пару речей зі мною. Просто в разі. Небагато?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное