Чому східна господиня кладуть оцет в тісто?

Випадково обтяжку через відео рецепт від східної господині Ясемін, я спочатку дивився, що вона робить тісто оцтом. Хоча я люблю готувати, я все ще на боці «ви». Після невеликого прокручування через кілька інтернет-ресурсів я зрозумів, що додавання оцту до тесту є досить поширеною практикою і досвідченими господинями постійно використовують цю техніку, щоб закиснути тісто і зробити його розпушувачем.

Так, будучи безпечним і впевненим в цьому шляху, що рецепт підходить, я вирішив спробувати його знову. А результат здивував мене приємно. Ніколи до того, як я зумів випікати такі пишні та смачні бюлетені!



Тепер цей рецепт знаходиться в свининському банку. Я щасливий поділитися всіма улюбленими рецептами тут. Так ось докладний посібник з виготовлення цих чудових кунжутів для чаю.

Як змішати тісто з оцтом Інгредієнти
  • 500 мл молока
  • 30г живі дріжджі
  • 100г цукру
  • 2 яйця
  • 1 ч.л. солі
  • 80мл рослинне масло
  • 50г вершкове масло
  • 0,5 ст.л. розпушувача
  • 1кг борошна
  • 1 ст.л. яблучного оцту
  • 100г кунжут


Підготовка
  1. Спочатку потрібно трохи погріти молоко і розчинити дріжджі з цукром. Потім додаємо сіль, рослинне масло до чаші з отриманою сумішшю і приводять яйця.



  2. Потім додаємо просіяне борошно з розпушувачем і перемішуємо тісто. Потім покласти в чашу з маслом тіста, а також додати яблучний оцет. , Україна



  3. Після тесту слід добре перемішати, накриту харчовою плівкою і залишити в теплому місці протягом 50 хвилин, щоб він піднімався. 955900Р



  4. Після вищевказаного часу ми розділяємо тісто на порційні шматки і формуємо кульки з них. Викладаємо заготовки на чаші, попередньо вкриту пергаментом. Далі сковорода з заготовками покрита кухонним рушником і залишається для затирання протягом 15 хвилин.





  5. В кінці залишилося тільки змащувати бункери яєчною сумішшю жовтків і молока, посипати їх кунжутом і відправити їх запікати в духовці нагрітим до 180 градусів за 25-30 хвилин.





І ось відео-версія рецепта з східної господині Ясемін!

про:blank

Не забудьте поділитися враженням від рецепта в коментарях і висівок про свої результати.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное