Інструкції для молодої матері, яку чоловік залишив з дитиною в руках

«Мій чоловік віддав себе від мене після мого сина. Ми стали батьками занадто швидко, це, ймовірно, проблема. Юра і я відповідав протягом шести місяців, поки я дізнався, що я був вагітним. Я завжди знав, що син і все було добре в перший. А потім я подав народження і пішов окремо з дитиною в руках, говорить Оля.

499 р.

Народження дитини – це довгоочікувана радість і великий тест на молоду подружжя. У цей час потрібно бути максимально пацієнтом і розумінням. Ми повинні підтримувати один одного і подбати про дитину разом. Але, на жаль, часто буває, що чоловік пересуває турботу про дитину до дружини. А потім вона чудеса, чому вона виснажена і має головний біль ввечері. Я все ще не розумію, як люди, які хочуть, щоб діти залишали їх, щоб полюбити себе. Історія Олі дуже типова, сумна як це.

р.

Коли я дізнався, що я був вагітним, я не сумніваюся на другий, що Юра буде щасливою. Ми тільки від 6 місяців, але коли він вийшов, він відразу запропонував мені. Ми провели божевільний медомон на морі, і коли ми повернулися назад, ми почали робити ремонт в квартирі. Юра дійсно хотів сина, він сказав мені це перед весіллям. Найцікавіше, що він знав, щоб він мав сина, навіть вибрав його ім'я. Коли я запитав його, що ми будемо називати дитину, якщо дівчина народилася, він сказав Діма, бо він хотів сина.

, Україна

Коли я дав народження, мій новий тато був гордим і щасливим. А потім прийшов найважчішим тестом для нас. І Яура не вдається. Гори брудних підгузників, неспокійних ночей і неспокійних кізочок малюка збивають чоловіка з його іржі. Після роботи він не міг чути кричу малюка. Я був на зв'язку цілодобово на його приліжкові.



Я був дуже втомлений, падає на ліжко без міцності. Іноді я кинувся від втоми так щільно, що я навіть не чула крі малюка, а потім Юра довелося заспокоїти його вниз. Я не розумію, що я не можу навіть прийняти душ іноді. Так він здався від мене поступово, не допомогла з дитиною, залишатися пізно на роботі. Я втомився бути єдиною в сім'ї, яка тягне все на мене. Зрозуміло, що мій чоловік не потребує дитини або дружини, які більше не пристрасували і привабливо. Коли Юрій сказав йому про це, він навіть не сказав. Я звернув свої речі і пішов з дитиною до моєї мами.



Одного разу я почав повторювати життя в моїй голові, щоб пам'ятати, що один раз люди пішли божевільно для мене. І я пам'ятав мій колишній однокласник, який дуже сподобалося. Пізніше я знайшов його на соцмережах і почав спілкуватися. Виявилося, що він не був одружений і досить успішним. Ми зустрілися в кафе в чаті. Я зрозумів, що він все ще мав симпатію для мене. Я відчув, як жінка знову, красива і чарівна.
Після того, як я попросив мене одружитися. Ми одружені і щасливо одружені протягом 7 років. Мій син любить його stepfather дуже багато і називає його Дад. Добро, що я не шкодую про розлучення або сумніваюся, що моє рішення. Ви повинні прийняти вашу долю в руки і не чекати гарного життя, щоб знайти вас. й

Р

Оля є однією з тих жінок, які не жертвують їх щастя заради дисфункційної сім'ї. Що може не любити батька давати дитині? А що це важливо, якщо він живе з матір'ю окремо від свого біологічного батька або в одній квартирі з ким-небудь, хто не піклується про життя дитини? Оля вирішив влаштувати своє життя, стати щасливим і зробив великий сервіс до сина. Тепер Діма вирощує любов і турботу, що він не отримав від власного батька. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное