Ванга попросила тримати в будинку 22 викопані предмети, які заповнять будинок енергією багатства

Мій будинок - моя фортеця. Сусіди приходять до мене часто, вони не хочуть залишити, вони говорять добре в будинку. І нещодавно я дізнався, що Болгарський олень Ванга використовується для того, щоб сказати, що вони принесуть Головна 22 товари, що скарбують. Вони повинні триматися в будинку і ви будете щасливі, як вони кажуть.

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо про те, що вони приносять. ГоловнаУспіхів і фінансового благополуччя. Я чекав: У мене майже всі предмети.



Яким буде достаток будинку "Чому 22 штук?" І це не випадково. Великий Ванга заявив, що номер 22 містить код космічної енергії, він дає можливість вільно переїжджати за перемогу сил світла над темними. А якщо ви збираєте 22 елементи у вашому домі, то переконайтеся, що цей номер активований і працює.

Кожна з цих речей, з'єднана в одному просторі, стає магнітом для удачі. Птахи щастя прийдуть до вас. гарненькій

Поради Ванги: Якщо ви хочете, щоб будинок завжди був сповнений щастя і благополуччя, переконайтеся, що на кухні завжди є яблуко, яке буде служити всім. Нехай ніхто не доторкнутися до цього яблука, і до тих пір, поки він не криється і радує очей, ви не знаєте сорбу.



«Хто в будинку – це достаток!» – сказав Ванга. Довгий вважав, що особливо любов до вузів меду. І якщо будинок щасливий, то будинок буде комфортним і хорошим.

Великий Ванга сказав: «Ви хочете знайти шлях до щастя?» Ви хочете відчути свою потребу в житті? Ви хочете, щоб ваші улюблені люди з вами? Нехай кожен будинок має м'яч нитки. Що це?



У бесіді про енергетику, великий заспокійливий Ванга сказав: «Кендлі, що допоможуть людям зберігати і підтримувати енергію в будинку». Реальні свічки з воску мають дійсно чудове живлення. й

Почніть дзеркало в будинку, і він приверне щастя в будинок.

Для того, щоб доля була вигідною для вас, необхідно отримати пару завантажень. «Особливості – це гарна дівчина, не жито для подарунків. Ви просто повинні допомогти їй показати свою доброту. Отримайте собі пару завантажень і не турбуйте про що-небудь, вона поставить свій готель в них і поставте його в них! – сказав Ванга.



Кіньшо Хто знає кепікі Будинок приносить щастя і удачу. Просто повісити його у вигляді листа «У», щоб будинок був, як кажуть, «повний посуд».

«Для того, щоб захистити себе і ваших близьких від злака очей, потрібно використовувати шпильки, - сказав він.

Цей камінь як заморожений сонцем, що відображає в смолі. Допомагає бути розумними і чутливими. Він чіткий у своїх думках і дів.

р.

Повісьте цей красивий овоч в кутку під стелю - і стане вірним захисником від всіляких злих духів і поганої енергії. Увімкнено від вашого будинку.

Верба «Фегал верба принесе доброту, багатство і успіх у всіх справах привернемо!» – Баба Ванга викладала.

Варто вирощувати його з насіння. Ванга сказав, що дата долоні є дійсно святою рослиною, яка приносить очищення будинку і сприяє поширенню доброти і чистоти.

695097

Мило Ванга обґрунтовано: У сучасному світі люди почали жити в швидкому темпі, з побоюванням не встигнути. Про суть речей, які вони часто використовують у щоденному житті.

Мило використовується тільки для фізичного очищення, хоча насправді це може дати людині набагато більше. Просте мило повинно бути в будинку, щоб мати, воно буде служити вірно, від всіх злих духів і змивається. Тільки купити натуральне мило без хімічних ароматів. й

Також варто отримати штат, намотки, срібні або сталеві дзвіночки, висушені рибні ваги, в'язання гачка, заточування, годинникового скла, образу або фігури птахів щастя, ікони і чорного каменю.



Я також рекомендую вам дізнатися, що потрібно викинути з дому, щоб привернути гроші і благополуччя до неї.



Що? гарненькі Будинок? «Позитивне мислення, віра в доброму та доброму знесенні!» – Я думаю, але варто слухати пораду Ванги. Навіть мій бабуся завжди сказав, що мед і яблука є живими суб'єктами, які приносять тепло і потік в будинок. І діти стають розумними!

А страви, в яких зберігаються фрукти і мед, повинні бути красивими: порцеляни, кристал, кераміка або дерево і не прасувальні чаші.



На передніх дверях в селах для удачі. Всім відомо! І мило кладемо в шафу, де лляні і хутряні вироби, з молі і для запаху! Камені є потужним джерелом енергії та міцності. Моя бабуся сказала: «Якщо ви знайдете гарний і незвичайний камінь в воді, візьміть його додому. й

Коли в поганому настрої або проблемі, візьміть камінь в руці і пам'ятте воду, з якої її витягали. Задайте цю воду, щоб взяти ваші турботи, і подаруйте камінь завдання поділу енергії з коханцем будинку. Що робити.

Ви вірите в цей вид порад і Український?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное