Прихильник збивається про умови створення ідеальної окрошки, відновлення після спекотного півдня

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Влітку цей суп незамінний! Я використовую для варіння окрошка, як моя мама навчалася, і її бабуся. Радянський рецепт, щоб говорити. Однак нещодавно навчався від шеф-кухаря столичного ресторану, що дійсно повинно бути окрошкай

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти окрошка "Вдих свіжого повітря", який вражає гармонією смакових і м'ясних нот. Я тільки приготувати з цим рецептом!



Назва «окрошка» походить від дієслова «щітка, дрібно нарізана» і згадується в російських кулінарних книгах з середини XVIII століття. Класична окрошка є сумішшю дрібно нарізаних овочів, м'яса або риби, огірок і трав, приправлених квасами, а також сметаною.

шеф-кухар ресторану, провадив вентилятора з мого рецепту зошита, сказав це: російська окрошка повинна бути варена на білих квасолях і сметані. І сором'язлива - це не про суп, але про напій на основі солоду.



Раніше в Росії солод був запліднений, а потім настоюється як квас. За смаком більш інтенсивний, ніж квас.

У окрошка Додайте від одного до 3 видів м'яса. І краще 3: шинка, курячий груди і яловичина. Все це потрібно нарізати невеликими шматочками. Також варто додати картоплю, редиски і багато зелені (парслі, кріп і цибулю). Для спичності додати гірчицю або хрін, і зробити її більш вишуканим? можна додати огірки сауеркра.

Білі квасолі Ви можете приготувати самостійно. Сьогодні багато домовласників, як зробити сметанний хліб, багато на їх основі створюють свої квасолі: солодший або більш кислий, як вам подобається. Або білі кваси можна купити в магазині.



Ось один з моїх улюблених. окрошкаЯ варюсь влітку.

Інгредієнти для 2 порції
  • 1 яйце
  • 1-2 варена картопля
  • 3-4 редиски
  • 1 огірок
  • 100г вареного м'яса ( яловичина, куряче грудне та язик або варена ковбаса)
  • квас
  • свінгери


Підготовка
  1. Всі компоненти, крім квасу і сметани, вирізати кубиками. р.



  2. Парслі, зелена цибуля і кріп не запасаються - розрізати більше. Змішайте все і зберігайте до готовності холодильника.



  3. Помістіть основу на пластинах, залийте заправкою, посоліть за смаком, а потім додайте половину чайної ложки гірчиці і столову ложку сметани. Насолоджуйтесь освіжаючим смаком!



  4. І пам'ятаєте, окрошка повинна бути льодом! Весь секрет знаходиться в АЗС. Правильне біле квас. Якщо це не так, то можна залити солодкі кваси і кефір 50/50. Або кефір з мінеральною водою + щіпка цукру. Начинка повинна бути охолодженою, кислою, з ледь відчутною солодкою, обов'язково злегка згортається.





Я також рекомендую читання 7 кращих домашніх рецептів. Збережемо Вас з літнього тепла, поповнюючи необхідний енергопостачання!



Окрошка з м'ясом була в моїй честь перед, але тепер це один з моїх найбільш бажаних страв влітку тепла.

Як ви? кухар? У вас є перевірений рецепт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное