Що вказується грубістю, зернами і пазами на оболонці яєць

У продуктових магазинах важко знайти вироби з хорошим складом. Я використовую для читання на кожному пакеті. Не дивно, але більшість інгредієнтів в складі я можу важко прочитати. І зрозуміти, що це так складно. Виробники продуктів харчування зобов'язані вказати всі інгредієнти, які складають продукцію.



Тільки для того, щоб не відлякати людей, як вони кажуть, вони вдаються до допомоги маркетологів, які вміло перекручують слово і викликають звичайні шкідливі інгредієнти, які неприпустимо до загальнолюдських слів. Отже, здається, що продукт низькокалорійний, корисний, і в цілому, чому ви не поставили його в кошик?



Виробники продуктів були цікавими. Кожна людина, яка піклується про здоров’я та благополуччя, намагається купити продукти, які містять натуральні та корисні інгредієнти. Реальність полягає в тому, що виробники низькоякісних продуктів харчування або незрівнянних продуктів не зупиняються на виробництві. І для того, щоб не постраждати збиток, вони йдуть на трюки, які більшість людей привели до. Іноді досить гарна упаковка, позначена «GMO-Free» або «безкоштовно» або щось схоже на «0 калорій». Які ці продукти?

Габаритний зображення

Що вибрати: тріщини або тріщини? Відповідь очевидна, якщо ви хочете залишитися у формі. З іншого боку, очевидно, якщо ви дійсно хочете тріщини. Але назад до тріщин. Вони рекламуються по худим моделям і говорять, щоб бути здоровим закускою. Нічого не подобається! Склад придбаних тріщин містить жир і ароматизатори. Щоб приготувати тріщини, тісто варять на дріжджах, розкачують, і складають в декількох шарах, щоб зробити тріщину повітряним. І кожен шар тіста змащують жиром. Краще вибрати цільні зернові тріщини або варити їх в домашніх умовах.



Не забудьте, що є люди, які повинні контролювати кількість цукру в дієті. Вони бездоганно перепрочитають композицію, знаходять зрозумілі інгредієнти і якось спокійно, кидаючи товари в кошик. Я не хочу, щоб налаштувати вас, але я дійсно хвилювався про вас, тому уважно прочитайте його. Читаємо склад і пам'ятайте, що кукурудзяний сироп, цукровий пісок і дексроз містять велику кількість фруктозу, а це ж цукор. Код цього інгредієнта занадто багато, виробники, зокрема, використовують незрозумілі слова для позначення цукру.



На жаль, не всі продукти в молочному відділі виготовляються з молока або сиру. Щоб спростити процес виробництва, виробники замінюють частину продукції білковим концентратом або сирим концентратом. На всіх правилах такі вироби не можна назвати сиром, потрібно написати на упаковку «чистий продукт», щоб не вводити в оману покупця. Наприклад, якщо ви хочете купити морозиво, переконайтеся, що він містить не менше 10% молочного жиру. В іншому випадку це не морозиво, але заморожений молочний десерт, в якому є багато додаткових добавок і нездорових жирів.



Ніколи не вірити етикетку на пакеті, який говорить про відсутність нітратів в м'ясо. Насправді, більшість м'ясних продуктів містять селекціонерний порошок, і він має високий вміст натуральних водоростей, але нітратів.



Ніколи не купуйте брудні і тріщинні яйця. Дивитися уважно, якщо оболонка не гладка, і вона має невеликі грубі плями на ньому, це може означати, що птахи погано подаються на заводі. Немає нічого корисного в таких яйцях. Зверніть увагу на колір яєць, якщо він не коричневий або білий, краще не купувати такі яйця. Яйця мають спеціальні маркування. Наприклад, C1, C2, C3, D. З усіх категорій найкраще вибрати D, щоб знезаражувати харчові яйця. Тобто ці яйця лежать на полиці в магазині не більше 1 тижня, це найсвіжіші яйця.



Продукти зернові Популярне серед прихильників здорового харчування, цільні зерна містять багато разів більше крохмалю. Під час виробництва цільна зернова борошняна продукція втрачає більшість своїх корисних властивостей. Щоб приховати це, виробники змішують нас з довгим переліком нібито містяться в вітамінах і мікроелементах.



Як ви можете побачити, бізнес є бізнесом. Якщо ви не подбаєте про здоров’я, ніхто не буде. Так вибирайте товари простим складом, ретельно прочитайте етикетку, не впадайте до маркетингових хитрощів. Спробуйте приготувати в домашніх умовах якомога більше, ніж ви будете впевнені, що ви їсти. Якщо ви не захочете, у вас є хороший день.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное