Мама кладуть лофа хліба в морозильній камері, я поясню, чому.

Як тримати хліб свіжим довше і що робити так, щоб він не став стеблом і не вкритий цвіль в пару днів? Це мудро для тих, хто тримає морозильник І слід робити те ж саме?

Сьогодні видання. "Сайт" Він пропонує, що ми говоримо про те, як зберігати хліб так, щоб він залишається в ідеальному стані протягом тривалого часу. У спекотну погоду це особливо важливо.



Хліб в холодильнику: я не можу жити без хліба. І так як ми зазвичай йдемо в супермаркет з дружиною один раз або двічі на тиждень, ми завжди беремо хліб з запасом. Як і інші продукти, звичайно, Вадим пише.



«Так, останнім часом ми помітили, що хліб став занадто швидко. Якщо у нас немає часу їсти, то через три або чотири дні може з'явитися цвіль. В минулому я думаю, що хліб був краще якість і довше залишився свіжим. Тепер це просто неприємність. І ми завжди тримали його однаково - просто кладемо її на кухні шафою.

«Новий день був неприємний сюжет. У нас з'явилася маса, яка з'явилася на обід. Я почав різати хліб і здивував. Свіжий хліб купив день до вчора в ущільненому пакеті вже почав покрити цвіль. Що робити? ?



Після того, як мій непристойний кріслі, мій мама-в-право прийшов, подивився на хліб, і продумано оголосив, що ми молоді люди не знаємо, як правильно зберігати хліб. Я вже приготував слухати більше пропашних і безтурботних викладаннях, але цей час мати дружини приємно здивували мене. По-справжньому продемонстрував, як зберігати хліб так, щоб він довше залишився свіжим. й



«Дівчатий метод досить простий. Відразу після покупки вона видаляє і відкидає заводську упаковку. Після чого береться звичайна сумка з целофаном, робить від 6 до 8 отворів в ній з виделкою, після чого він запакує хліб в цей пакет.

«І тоді найголовніше буває. Замість відправки мішка хліба назад до полиці, її мати-неправи надягають її в холодильник. Я тестував цей метод на себе і був задоволений. У таких умовах хліб зберіг свіжим протягом тижня, людина сказав.



Звичайно, не всі хочуть тримати хліб в холодильнику. Не вистачає вільного місця або смаку після холодильника не такий же. Але якщо є багато хліба, і його не можна їсти в найближчому майбутньому, то чому б не використовувати цей перевірений метод?

На додаток до клітковини, хліб можна фасувати в тканинному пакеті і в паперовій упаковці. А якщо покласти трохи солі в сумці в марлі, то цвіль не з'явиться навіть якщо холодильник вимкнений з якоїсь причини.



Хліб можна зберігати в морозильній камері. Однак краще нарізати на шматочки і запакувати кожну фольгу. У таких умовах продукт може зберігатися протягом місяця. Якщо покласти його на верхній полиці холодильника, то його можна зберігати близько трьох тижнів.

Головне не відправляти хліб до холодильника, який вже почав псуватися. В іншому випадку грибок пошкодить інші продукти, які зберігаються тут. Не варто ставити в холодильник і гарячі випічка.



Ви коли-небудь зберігали хлібобулочні вироби в холодильнику? Яким був результат? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное