Шеф завжди зберігає оселедець в молоці перед подачею, повторюємо його метод

Іноді оптові покупки в магазині перетворюються в частину зіпсованої продукції. І в нестерпному вогні все погіршується навіть швидше. Особливо молоко. Перш ніж розповісти вам, як використовувати молоко соковитої свіжості, я подарую вам один кінчик. Якщо ви купуєте багато молока, заморожуйте його в морозильній камері. Тепер я даю вам деякі ідеї про те, що робити з молоком.



Як використовувати молоко на кухні Коли молоко довге, перетворюється в кисле молоко. І кисле молоко робить дуже пишні і смачні млинці. Змийте молоко і використовуйте його замість кефіру. Якщо варити річкову рибу, замочити рибу в молоці перед варінням. Такий спосіб позбутися від неприємного запаху річок.



У теплому молоці можна замочити сушені гриби перед варінням. Після цієї процедури гриби будуть як свіжі. Для того щоб не залити цінний продукт, завжди можна зробити домашній сир або сметану з молока. Добре маринувати м'ясо в ньому.



Ви можете чудово очистити срібні пристрої для блиску. Так само кладуть ложки з виделками в кислому молоці протягом деякого часу, потім промийте і протріть сухим. Срібло буде виглядати як нове.

1 999 р.

Для краси молочний зволожує шкіру і робить її оксамитовою. Пам'ятайте, Клеопатра завжди приймала ванну з молока. Хто в їх правому розумі залити літр свіжого виробництва, щоб взяти ванну один раз? Відходи! Але йогурт не шкода, і ефект його не гірше свіжого молока.



Якщо ви робите маски для волосся, кисле молоко буде робити просто дрібно. Наприклад, можна розвести гірчичний порошок з цукром і кислим молоком. Нанести маску до коренів волосся і почекати 20 хвилин до 1 години. Гірчиця згорнеться. І водночас стимулювати ріст волосся. Використовуйте цю маску для росту волосся досить 1 раз на тиждень.



Замість дорогих патчів з мішків під очима можна використовувати холодне молоко. Заливаємо молоко в маленьку баночку, можна повторно за допомогою кремової баночки або ж нашивки. Я кладаю стеку бавовняних дисків там і кладемо все в холодильнику. Коли потрібно освіжити очі і, нарешті, прокинувшись, я кладаю домашні патчі протягом 15 хвилин ранку.



Під час прибирання Якщо у вас немає на руці засобу для очищення скла, можна відшліфувати дзеркала у ванній з кислим молоком. Зволожуйте тканину зі сметаною і відполіруйте дзеркала. І кисле молоко прекрасно видаляє плями чорнила з одягу. Замочіть на півгодини брудний одяг в теплій молоці або йогурті, потім промийте і промийте в пральній машині.



Ви можете відшліфувати лакове взуття з молоком. Кефір залишить розлучення, але молоко дасть лютий блиск лакового взуття. Ви знаєте, як використовувати кисле молоко в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное