Відповідні Поради по роботі з клієнтами для Зупинення траурних речей назавжди

Коли багато речей накопичується, і немає часу для нього, я дивлюся, чи можна прасувати речі. Щоб бути чесним, я припинив прасування постільної білизни довгий час назад. Хоча багато вірять, що праска з паром не тільки розгладжує стирчену тканину, але і знищує проростки після прання.



Важко прасувати речі, хтось не регулярно очищає пральну машину. А хто спеціально виділяє кілька годин на добу, щоб вилити всі речі. Діти, алергії в сім'ї зобов'язані, але іноді ви не можете прасувати. Дитячі речі дійсно краще прасувати, щоб ніжна шкіра дитини не потрапила в контакт з надлишками алергенів і мікробів. Що робити, якщо молода мама вже не має сили прасувати її речі? Є кілька способів уникнути цього рутину. І якщо ви це правильно, речі будуть добре виглядати без праски. Є, звичайно, натуральні тканини, такі як бавовняна і лляна, які необхідно взяти злегка вологу з пральної машини і відразу прасувати, інакше ви не зможете позбутися від щіток на одязі.



Це життя рубати допоможе зменшити процес прасування, якщо ви не можете обійтися без нього. Наповніть прасувальну дошку з фольгою, а також прасувальними речами. Нижня лінія полягає в тому, що коли ви прасуєте речі з одного боку, вони розгладжують речі з іншого боку, це хороший спосіб прасувати речі з двох сторін одночасно.



Я був приємно здивований, що паровар вирішує проблему набагато швидше, ніж праска. Коли я праска з праскою, часто буває, що з протилежної сторони футболки є тріщини, які потрібно знову пропрасувати. Не існує таких проблем з паропом. Досить повісити те, що на вішальці і ходити по одній стороні по парі. Сонце, сорочка чиста і праска.



Правильне сушіння речей Добре, можна обійтися без побутової техніки. Коли речі промиваються, вони повинні бути голені і випрямлені. Якщо це постільна білизна, складіть його двічі і випрямляйте її. Змийте лляну мотузку, і якщо ви ви випрямите і струшіть постільну білизну, поки вона не волога, ви не можете промити її праскою на всіх. А якщо ви боїтеся проростками, то повісите свій нижню білизну в свіжому повітрі в сонячну погоду.



Сорочки і футболки можна висушити відразу на вішалках. Якщо у вас є речі з натуральних тканин, можна прасувати їх феном. Повісьте на вішалка суху сорочку. Увімкніть гарячу воду у ванній кімнаті і принесіть красну річ. Завдяки парі речей вбере трохи вологи. Потім можна сушити сорочку з феном для 5 хвилин. Вона розгладить відразу без праски.



На поїздці кілька людей приймають залізо з ними. Як правило, всі речі промиваються, пропрасують і розкладають в валізу. Коли вони прибувають, речі потрібно очистити знову. Якщо вони правильно складені, то буде майже не тріщин на одязі. Замість складаних речей, акуратно складіть їх в рулон.



Я сподіваюся, що ці життєві хакі зроблять це трохи простіше для вашої жінки, тому що ви, ймовірно, мати багато важливих речей, щоб зробити навколо будинку. Хоча деякі господині люблять процес прасування. Чи можна ви прасувати все або ви залите іноді?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное