Чоловік після 50 повністю змащений, вирішив поселитися з молодою жінкою в квартирі ми купили за дочку

Що робити, якщо мій чоловік раптом закоханий в іншу жінку і він вирішує залишити сім'ю вже пізніше років? Чи варто його тримати? Або просто прийняти все, як це і довірити диктати долі?

Ця проблема мала зіткнутися з 52-річним Тамара Костянтинівна з Іллічівської. Ви можете відповісти на всі ці питання для нашої героїні?

До недавнього часу я думав, що я був дійсно щасливим. Я виріс гарну дочку, одружений досвід був близько 20 років. Мій чоловік завжди уважний і турботливий. Життя встановлюється, цілі окреслені, в цілому, все подобається людям.

р.

Моя людина і я ощадила дочку для квартири все наше життя. Хоча не потрібно страждати, але не існує особливої можливості, щоб попсувати себе.

Якщо ви пішли на відпочинок, то до дачі. Якщо вони потрібні нові продукти, купили все на ринку. І тепер, після майже 2 років важкої праці і економіки, мрія прийшла вірно - ключі до вихованої квартири були в руках.



І все буде чудово, якщо це не було для одного. Після 50, венозний пішов абсолютно божевільний - вирішив поселитися з юнакою в квартирі, яку ми купили для нашої дочки. Ви бачите, він мав раптове почуття.



"Я впав у любові", - каже він "як хлопчик". «Соррі, дарлінг, я не можу допомогти. Я спробував зібрати себе разом, я не хочу руйнувати свою сім'ю. Але я не хочу, щоб побороти себе або вам більше. Я вдячний вам за всі ці роки, але зараз я люблю ще. Ось чому ми говорили про те, що ми

р.

Я не загинув занадто багато, мій життя благородний, я готовий до будь-якого віку. Але той факт, що мій чоловік вирішив принести нову пристрасть до квартири, яку купили для моєї дочки, просто збивав землю з під ногами.



Як можна взяти це і в одному кинувся, і навіть взяти квартиру вашої дочки одночасно? Де твоїй совісті? Чи є його особисте щастя більш дорогоцінним до нього, ніж його дочка?

Що робити зараз? Я прокинув всю молодь на вітер для цієї квартири. Я працюю без сну... І для чого?



Що ви думаєте про цю ситуацію? Яку пораду ви хотіли б подарувати нашим оповіданням? Відчуйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное