Чому я не дозволяю мати-в-праву на дверцятах, якщо вона переходить в будинок без попередження?

«Успішно, коли гості приходять, я дивлюся на них. Я налаштував таблицю, очищаємо, очищаємо себе. Оскільки їх візит планують, зазвичай добре виведені люди влаштовують зустріч заздалегідь. Але коли мова йде про родичів, привіту, спонтанних візитів. Я не розумію, але не роблю це людиною. Нещодавно Ольга Степанівна та у мене була велика боротьба через її неприйнятні поїздки в наш дім, Катя.

р.

Коли гості приїдуть, “Мої мама-в-завдяки – це жінка, але наші стосунки з нею не працюють”. Я дуже втомився від неї, щоб відвідати нас без попередження. Коли я пішов на материнство, її візити зросла. Я не знаю, що вона приїжджала в поганий час. Це те, що вона робить: вона йде зовні нашого будинку і вирішує зупинитися і побачити її онуком.



Вона викликає і просить, якщо я вдома і каже, що вона йде протягом години. Два хвилини перед тим, як він заходить. Я не хочу, щоб приїхати до свого онука, але я не схожий на це, коли люди накладають себе. Тільки я зустріюсь, зробіть свій обід під час маленьких сонок, Ольга Степанівна. Я просто хочу зробити маску для волосся або, нарешті, поголені ноги - Ольга Степанівна вже під дверима. Я не розумію, що я не здогадую, коли гості приїдуть до непристойної квартири, а не завжди в настрою, щоб сидіти і пити чай з матір'ю. Чи важко зрозуміти?



Минулого тижня Ольга Степанівна повернулася до цього, зателефонувавши до неї два хвилини. Звісно, вона знав, що я був вдома, бо коляска була в вестибулі. Я вирішив не відкрити двері. Мати-в-право, прибрано на свій мобільний телефон і вибивається на двері півгодини, потім зліва. Вона потім скаржалася до сина, що я зробив так погано до неї. Мій чоловік, звичайно, був також відхилений, мій мати-неправдивий йому протягом двох годин.



І сказав, що Ольга Степанівна дуже сердитися з мною і не розуміти, чому я це зробити. Моя мама-в-завдяки вважає, що він робить право, піклуючись про нас. Вона подарувала нам гроші, щоб прибрати квартиру, ми живемо. Так вона вважає, що вона має право прийти, коли вона хоче.

1 999 р.

Вона пам'ятала, приймаючи мене до лікарні і дарую мені подарунки. Чи не вона приїжджати зараз? О, мій Бог, можливо. Але ми повинні обговорювати це. Ми всі дорослі, і кожен має власний бізнес. Так, у мене є дитина і буде на батьківщині залишити ще півроку. Але я повинен планувати, як я можу працювати, що робити. На додаток до дитини є квартира, яка повинна бути очищена, речі, які потрібно мити, а також готувати вечерю для чоловіка і чекати його в гарному настрої.



Я не залишаю будинок, щоб виїхати з дитиною. Я не маю часу для себе, і ось мій відступ Чи складно зрозуміти, що такі візити недоречно? Не хочу бачити Ольга Степанівна.

93637679

Не з'явився конфлікт, тому що Ольга Степанівна раптом приїжджає до себе, а не тому, що Катя – погана донька-в-права. Вони не згодні. Ольга Степанівна вважає, що нічого не сором'язливого при відвідуванні дочки-в-прави, які вже сидять вдома з дитиною. Але Катя є правою на своєму шляху. Вона не може планувати на день і ніколи не знає, коли її мати-в-право буде вирішувати, щоб зменшити чай. Але це слід сказати перед Катя вирішив не відкрити двері Ольги Степановною. Щоб приїхати до загального деномінатора, жінкам необхідно поговорити і розповісти про те, що турбує кожен з них. Після того, як вони можуть зрозуміти один одного.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное