Я не схожий на це, коли дитина застібається закусками сухий, знайшов їх краще використання.

Все про здорову їжу, сучасні діти, атлас, віддають перевагу пачці тріщин з улюбленим смаком. Якщо ці скоринкові закуски вийшли на вашу кухню, не поспішайте заявити війну на них. Додайте варені яйця, кукурудзу, хороший пучок зеленої цибулі і ароматні трави, щоб отримати простий салат з тріскера, який в мій смузі думка не гірше ресторану. Цезар



Простий салат з трісками Склад
  • 1 пакет тріщин (40г)
  • 3 яйця
  • 300 г консервованої кукурудзи
  • Бодибилдерши
  • кріп і петрушка
  • сіль і перець
  • майонез


Підготовка
  1. Попередньо висипати тріщини в пачці (У мене є смак сметани і зелені), щоб зробити їх меншими. Замість магазинів тріщин можна використовувати шматочки білого хліба, обсмажених на вершковому маслі з часником. Це вимагає додаткового часу, але дозволить вам безпечно уникнути наявності смакових добавок.
    959257

  2. Зварювальні яйця.


  3. Зріжте цибулю і зелень дрібно.


  4. Куб зварених яєць.


  5. Змішайте яйця і зелень в мисці.


  6. Додати тріщини.


  7. Надішліть кукурудзу і майонез в салатну чашу.


  8. Стирайте і дайте салат заварити так, щоб тріщини стали трохи м'якшими. Але не відходиться занадто багато часу, повністю замочений тріщини також не зробить блюдо тастером.
  9. Подавати таблицю.


  10. Простий салат з тріщинами готовий. Виходить, щоб бути дуже ситним і смачним, а гострі тріщини приємно затіняють м'який смак кукурудзи і яєць. Смачні та успішні кулінарні експерименти!


Інші рецепти додають дроблену шинку, капусту Пекіна, моркву корейського стилю, помідори, гриби та консервовану рибу. Різноманітність інгредієнтів обмежена тільки своєю фантазією.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное