Повернутися до Продигала чоловіка, або Чому чоловіки приходять назад

Коли людина залишає сім'ю без видимих причин, здається, що весь світ руйнує і земля зникає під ноги. Яка жінка відчуває себе, коли вона Чоловік, навпаки, повернувся до сім'ї.? Вони говорять про те, що любили Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Я був одружений протягом 15 років і щасливих років. Я зустрівся в університеті: Гриша був у другому році, і я просто вступив. Перший раз я побачила його в університеті концерт, присвячений студентському дня. Гриша відіграла гітару і санг пісню гурту DDT. Ось коли я закохався з ним.

Своїми почуттями були взаємні і ми почали знайомства. Коли Гриша була пром, він запропонував мені. Ми вирішили одружитися після того, як я закінчив. І так це сталося, і через рік я подарував чоловіка першу дитину, трохи Tol. Після того, як ще 3 років я подарував дівчину, ми назвали її Галю.



Ми рідко боролися і намагалися вирішити всі конфлікти мирно. Гриша підтримала мене в усьому, і в наших дітей просто не хочу душі. Але в певній точці все змінилося. Одного разу він почав говорити про те, як втомився від такого життя. Поцілунки, що він отримував мене. Незабаром він запакував свої мішки і просто пішов до роботи. Я знаю, що це було більше.

Гриша продовжує спілкуватися з дітьми і надіслав їм гроші. Але він не хоче зв'язатися з нами. Рік після того, як він пішов, я знаю, що не буде дива, і я хочу, щоб рухатися далі. Я навіть спробував зустріти інших чоловіків, зареєстрованих на цьому сайті! Тим не менш, це не виходить за першу дату. По-перше, я радий, тому що я дійсно не хочу торгувати для людей, які просто не потрібні мені.



Моя дитина підтримала мене, але мій батько не сердився. Я не хочу, щоб вони не слухали мене. Все відбувається в житті, можливо, ніхто не є безпечним. З часом я зустріюсь з тими, хто був окремо. Знайди хорошого партнера, якщо ви не будете в своїх магазинах. І, щоб бути чесним, я не буду витрачати час на нього. Я вірю, що мій серце належить тільки до Гриша.

Я нещодавно зустрівся з друзями. Він прийшов з-за кордону. Коли я бачив його, важко вірити, що він був мій екс-люда. Він виглядав дуже державно, але в той же час було деяке смуття на очах. Ми говорили про це, Гриша запитала, як діти були.



Після цієї зустрічі він почав називати нас частіше, а потім навіть приїхати до нас. Я відчував щось неправильно, тому що Гриша мала особливий інтерес до мене. Вже сьогодні, коли я був молодий. Все було перейменовано в мене: звичайно я погодився.

Він звучить дивним, але ми почали знайомства. Я закохався в любов з Grisha знову, і він закохався у мене. Я не казав йому, але він повинен вилити душу. Одного разу він сказав мені: «Оля, прощав мене». Я знаю, що це виглядає зовні. Чоловік залишив сім'ю, вирушив за кордон, прогулявся і повернувся до рідного монастиря. Я думаю, що це частина. Але це приймала мене, щоб зрозуміти, що я дійсно не потрібно нікому, але ви.

76112934

Слова Гріша перемістила мене і я кричав. Я вірив, що тепер наша родина буде ще сильніше. Коли діти дізналися про все, вони були дуже щасливими і прийняти їх батько. Я думаю, що це пауза буде відкритою точкою нашої нової щасливої поїздки.

Вони кажуть, що рано чи пізно будь-які відносини повинні бути скидання. Хтось потребує декількох місяців, і хтось запобіжить пару років. Один спосіб або інший, справді люблячі люди домовилися відродити. Ви вважаєте, що?



Якщо ви були в тій же ситуації, як основний характер, ви пробачите свою другу Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное