Гірський закусок збитого сиру фета, який збереже господиню від голодних гостей

Якщо гості не можуть чекати, щоб сидіти на столі, то сковорідка, кришталеве кільце, не боїться, sweetheart: this chic Greek закуска збереже ситуацію. На основі томатів фетаТрохи сметани, оливкова олія і ароматні спеції.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. греки Сир фета в кілька хвилин. ласощі зі свіжим смаком!



Сирні томати Фета Склад
  • 200г сир фета
  • 4 ст. л. сметани 10-15% жиру (або 110 г грецького йогурту)
  • 1 зуб. Кошик
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 2 ст.л. оливкова олія етра незаймана
  • 0,5 ч.л. чорного перцю, сухого базиліка, орегано і паприка
  • зелений


Підготовка
  1. У мисці блендера покласти ріжучий фета. Дуже важливо правильно вибрати сир. Він повинен бути натуральним, тому дивитися на склад. Fetax не добре для салатів.



  2. Також додайте сметану або грецький йогурт до сиру. Це зробить закуску більш ніж ніжним і вершковим. Додайте гвоздику часнику і столову ложку лимонного соку. Залийте 2 столові ложки оливкової олії. Добре збийте блендер на однорідність.



  3. Залийте чорний мелений перець, сухий базилік, орегано і паприка. Але сіль не потрібно додавати, так як сама фета досить солона. Також можна додати свіжі зелені. Стирайте все разом. р.



  4. Залийте оливкову олію зверху і посипте паприку.



  5. Зробіть хліб (найкращіше взяти темний хліб) тост з тостером або каструлею. Вимийте томати і виріжте їх по колах.



  6. Фарба. Хліб-масиПокладіть трохи помідорних мух на верх і посипте сухі трави. Дуже добре виглядає. Бодибилдерши!





Обов'язково дивитися відео з кухар-канал Тетяна Шпілько, тут процес приготування показаний дуже доступний і простий. Я люблю всі рецепти Тетяни і варити їх майже щодня. Ви завжди збираєтесь вперше!

про:blank

Я також запропоную вам ознайомитися з 15 оригінальними хлібами, які зроблять ваш бутерброд повним закускою і дозволяють його стати частиною правильної системи харчування. Збережіть його, вам буде потрібно!



Помідори з сиром фета та спеціями за цим рецептом допомогли мені більше одного разу! До речі, замість сухого базиліка можна додати свіжі, він також виходить дуже смачним і ароматним. Пофарбувати це. сир-маси Таст, тріск або лаваш і подаються до столу. Такий снек прикрасить будь-який святковий стіл, але для сніданку це просто godsend!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное