Мама вагітна в гроші, і дочка відраховує кожну копійку, щоб вижити

Вирішення фінансових проблем Це важлива частина життя будь-якої родини. Хто серед нас не зіткнувся з матеріальними проблемами? Можливо, ніхто не імунітет від цього. І добре, якщо родичі готові допомогти в важкому часі. Але не кожен так щасливий. Крім того, іноді потрібно боротися з неправомірним зв’язком з найближчих людей.

444 р.

Героїн історії сьогодні в цій ситуації. Її мама зраджує її проблеми і вважає її чоловіком програш. Як вона лазить в гроші, дочка відраховує кожну копійку, щоб вижити. Якщо це нормально і чому все вийшло так, читайте далі в статті.

Моя мама вважає, що мій чоловік є програчем, тому що він знаходить його важко надати нашій родині. Коли вона дзвонила мені, вона просить з шліфуванням, «Зроби ви закінчили ваш останній лоф хліба або щось?» Чи не розуміє, наскільки важко для нас?



Що тепер в нашій родині тільки чоловік працює. Наш маленький син Коленка – сонячна дитина. Я витрачаю більшу частину свого часу з ним, намагаючись створити умови для його розвитку. Але це вимагає багато грошей. Я знаходжу сина до спеціальних занять і до басейну. Крім того, ми сплачуємо кредит на квартиру. В цілому витрати досить

У мене є проблеми з його роботою. Ми повинні виходити і шукати будь-які робочі місця, де вони не будуть обдурені і платити заробітні плати на час. Я знаю, як важко Андрій, але я не можу допомогти йому. Моя мама кладе масло на вогонь від часу. Я не розумію, чому вона так жорстока, і наша родина.



Подумав, що мій чоловік є програчем. Як чоловік не може забезпечити свою сім'ю? Дуже просто! Ми живемо в такому турбулентному часі. У нас є рік, щоб знайти праву людину, щоб допомогти нам зв'язатися з нашим сином. Все коштує багато грошей, і це не секрет. Але моя мама відмовляється зрозуміти це.

Вона живе з матір'ю без заперечення себе що-небудь. вона має власну 1-кімнатну квартиру, а другий, яка вона спадкоємна, вона орендна до орендарів. Прибуток гідний і, головне, стабільний. Ми можемо тільки мріяти про це.



Ви знаєте, що я ніколи не попросив її допомоги, я завжди намагався зробити це самостійно. Коли вона дізналася про особливість нашого малюка, вона зважилася словами: «Дуже з чоловіком і не дивно, звичайно!» Це нормально?! Я був багато болю, але я не звик до боротьби з нею. Що таке точка? Іноді я відчуваю, що я повинен вчитися захищати свої кордони і захистити свою сім'ю від своїх атак. Але я просто не можу.

Я не купив нічого довго, не раніше. Моя людина і я ощадю всіх, щоб тримати сина щасливою. І я знаю, що я маю на увазі, тому що діти найбільш важливі для життя. Я хочу, щоб мій мама зрозуміли, що. Відчувається, що вона зателефонує мені не дізнатися, як ми робимо, але просто, щоб зробити задоволення від мене знову.



Моя близька друга знає все, але вона вважає, що її матір прийде до неї почуття. Вона навіть просить мене допомогти їй фінансово. Але це просто не має сенсу. Я втомлюю замкнуті двері і приниження себе перед мамою. Коли все було добре. Тексти пісень, а це означає: Але коли Андрій з'явився в моєму житті, вона відразу ж знепадала його.

Я знаю, що темний період в житті закінчиться. Моя людина і я знаходжу рішення для всіх наших фінансових проблем. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

З редакційного бюро Недаром кажуть: «Ви не будете насильницькі.» Якщо вона не хоче. Добрий дорослий не сміється на інших людей. Особливо коли мова йде про рідну дочку, яка піднімає дитину з невиліковним захворюванням. Хочу вірити, що сім'я головного персонажа з'явиться вихід з цієї ситуації найближчим часом!



Можливо, ви можете подарувати жінці деякі хороші поради. Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное