На тиждень я не зустріюся з лушпиннями, мурахами і кліщами, вони обходжують мене десятим способом.

Літо - це чудовий час, щоб вийти на природу, на море або залишити місто. Але комарів не збирається відпочивати на всіх і супроводжувати нас всюди - де б ви виглядали. Дякую, мій бабуся сказав мені, що комарів Дуже корисно в домашніх умовах. І я не тепер про магазин антимоскітів, які працюють ще раз, і ви не можете всіх з них, але про людей, перевірених часом.

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться трьома життєвими хаками, як МоскітоІ в той же час від мошок і кліщів домашніх методів для пені. Вони безпечні від неприємних комах!

Засоби проти комарів в домашніх умовах

Цей рецепт придумав, що він дуже економний від нестерпних вампірів в лісі!

Купити настоянка valerian звичайної в аптеці, на кухні взяти сумку ваніліну і улюблений крем для рук. У зручному контейнері заливають вальріан, посипають ванілін зверху і перемішують все це добре, поки ванілін повністю розчиняється. Потім додайте 3 столові ложки вершки і перемішайте знову.

Застосувати цей засіб до голого тіла перед виходом на природу або вдома вночі. Не можна боятися спати з відкритими дверима і вікнами. Mosquitoes літати від цього запаху, як масштабовані!

1055995

Крім того, це Валентина Він допомагає з москітами і навіть кліщами. Застосовується як молодим дітям, так і при вагітності. Це безпечне, і його вартість є більш ніж бюджетним. Крім того, аромат з тіла виходить приємним, вам сподобається схожий бунг, і сам валеріан виступає заспокійливим.

Єдиний недолік – тримати котів якомога простіше, інакше вони можуть слідувати вам і лизати.



Ефірні масла з комарів особливо ефективні і безпечні для маленьких дітей, за умови, що вони не алергічні до цих масел. Допомога. ефірні масла Лаванда, пальмароз, гвоздики і масло чайного дерева. Поверніть кілька крапель в долоню, потріть і зробіть дитину.

р.

Вингар і соняшникова олія Приймати 1/3 оцет, 1/3 соняшникової олії і 1/3 шампунь / гель для душу і змішати все це добре. Застосовувати засіб для відкритих зон організму. Будьте впевнені, що після цього магічного препарату немає комарів. А жагарник з гудфлі також буде літати. Перевірити в поїздки в Карелію!

р.

Ми підготували список рослин, які приводять комарів від сайту. Завдяки цим красивим рослинам можна сміливо насолоджуватися теплими літніми вечорами на вашому сайті, не турбуючись про дратівливих кровососок.





Мій улюблений засіб від комарів в домашніх умовах, безумовно, ванілін з настоєм valerian. І я також кладаю на тумбу лимоном, що простягається зубцями (сезонний). До того ж, я не хвилююсь про негативні наслідки, як був випадок з придбаними репелентами.

Як ви відійдете від комах «повненого»? Є оксамитова працівник?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное