Я заміжний друг говорить, що вона не збирається дати народження до 40, я підтримую її.

Не так давно я прийшов в цікавій конструктиві про те, чому вона породжує. мамай Він виглядає досить агресивно, і ми не зовсім розуміємо, де цей дивний не схожий. Тепер ми процитуємо все, але перед тим, що я хотів би влаштувати невелике опитування: якщо у вас була можливість впливати на ваше рішення, щоб завагітніти?



Редакція "Сайт" Він вважає, що не потрібно ніяких обмежень на цьому благословенному випадку. Після того, як народження дитини є своєрідним життєвим планом, який, на жаль, не доступний кожному. Доброго дня!

Цитувати означає це: Чому всі ці старі жінки над сороками вирішили дати народження? Що таке жіноче мислення? Коли вони беруть дитину до школи, це буде бабуся. Особливо якщо у вас вже є дорослі діти. Не весело. Як ці діти відчувають? ?



А, «Це занадто пізно, щоб дати народження в цьому віці». Мій чоловік і я народився для старших батьків і став старшим мамою і татом. Наші великогабарити більше немає. Ми зараз відчуваємо, що наша дитина незадоволена. І ця хвиля непорозуміння, бо він дуже відрізняється. Здається, що ми просто руйнуємо своє життя. й

Алас, але схожий. перспектива Не єдиний, тут можна знайти такі лінії. Ми, як правило, звертаємось до приватних суб'єктивних думок, які не повинні зупинити інших. Якщо батьки цих людей думали однаково або слухали їх, вони, ймовірно, ніколи не були народжені. Чи не так?

р.

Мама у віці двадцять і здається, що сорок вже дуже далеко і багато, тільки сорок років не думають так. Навпаки вони думають, що на двадцять вони були маленькими сторожами. Тут ви повинні розповісти історію про «стару жінку за сороку» і чому вона має дітей. Найкраще це зробити з дітьми.

Наприклад, у моєму класі нефрика є дівчина, чия мама вже в її фітті. І відверто, ніхто не скаже. Він не викликав свого старого.й Так як вона діє, як вона двадцять років. У той же час вона є для всіх, не відмовляється від будь-якого, і любить зібрати дітей в команді, щоб вони весело разом.



Чи дівчинка, яка подобалася мамі? Неймовірно. Інші діти ревнощів, тому що вона є. мама! І поспілкуватися і поділитися секретами! Найсвіжіші почуття для неї. У той час, коли молодші мами думають про те, як падати на дивані і розслабитися.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Багато людей не вирішуються перед тим, що вони не розтягують. З днем народження! Але є багато відкритих питань? І ці молоді люди, які ми процитували на початку, що вони знають про життя?

902450 р.

У сучасному світі іноді важко дізнатися, як жінка є. вона може бути сорокою, але вона буде виглядати дуже молодим. І навпаки. При вагітності і пологів вік не означає занадто багато. Так, сорок важче, але не неможливо. І в цьому плані я хочу пам'ятати супермодель. Наомі Campbell.Вона стала мамою вперше в 50 році. Не можна відлякувати її для цього.

Для дітей розуміють все. Хто піклується про вік, якщо батьки не піклуються? Хто піклується, чи любить їх батьки? Скільки дітей буде відчувати сором'язливі, якщо їх мама і тато дати їм кращий? І ось ми чітко віримо, що досвід і вік буде просто добре!



Мама витримана Не думайте про те, що говорять інші. Однак ми можемо обговорити всі це в коментарях, і правда народжується. Про те, як вагітна п'ятдесятрічна жінка відчуває вагітність і що вона любить народитися в цьому віці. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное