У школі тепер не навчається розрахувати відсоток кількості простим методом.

Кожна галузь математики неймовірно важлива. І вистачить для школярів, щоб дізнатися тему погано, так як всі наступні уроки будуть складними і неприпустимо для них. Що б дискурувати час витрат на математику. В результаті, як тест-папіри, так і тести з іспитами не перетворяться в тест знань, але в стресове явище, яке ви хочете швидко забути.

Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу поговорити про те, як діти навчаються робити речі з інтересами. Бо Як розрахувати відсоток номераСтудент повинен знати вже в шостому (або п'ятому) класі. Але це важлива і застосовна тема в дорослому житті легко для всіх?



Як розрахувати відсоток числа «Мій син добре навчається, цього року закінчив 5 клас». Я знаю, що він може забути багато під час свят, тому ми періодично влаштували повтор матеріалу, переданого ним. Я вірю, що 2 класи на тиждень не зіпсує відпустку, але наступного року він підійде в хорошій формі, пише Дар'ю.



«Новий день ми повторюємо дії з інтересами. І такі завдання, коли ви хочете знайти правильний відсоток певного числа, віддані йому легко. Але я помітив, як діти навчаються робити це в школі. й

Якщо, наприклад, ви хочете знайти 70% від 90, то дитина робить пропорцію, де 90% відноситься до невідомого числа (), так як 100% відноситься до 70%. Потім ми розмножуємо 90 по 70 і ділимо на 100. Це 90 * 70 / 100 = 63.



«Здавалося б, бути простою проблемою, але вирішити її, дитина повинна витрачати багато часу на всі записи з пропорціями. А потім я продемонстрував його, як я його використовували в школі. Я думаю, що мій дід показав мені цей базовий трюк.

Якщо, наприклад, ви хочете знайти 30% від того ж кількості 90, то ми не робимо пропорції, не фарбуємо все на всю сторінку, але просто напишіть цифри 9 і 3 і помножуємо їх. Виходить 9 * 3 = 27. Це правильний відповідь. А якщо ви хочете 60% від 80, то всього 6 * 8 = 48. Просто, як це!



«Я продемонстрував, що мій син це простий спосіб, і дитина був досить дивним, що все можна вирішити так швидко. Він сказав, що вони не навчають їх в школі, вони роблять їх писати кожен приклад. Але чому його ускладнюють? – чудеса Дарія.



Ймовірно, можливість зробити пропорції дитини прийде в ручному більш ніж володіння останнього способу, який описано Дарію. По-перше, за допомогою пропорції, дитина думає більше і розуміє весь процес. І якщо умови зміни проблеми, і потрібно буде знайти не відсоток кількості, а відсотковий номер, то тут він буде впоратися з допомогою пропорції.

І що буде студентка наступного, коли завдання стають більш складними і потрібно знайти не 70% від 90 і не 60% 80, але, скажеш, 35% від 78? Якщо ви знаєте, що 1% є однозначним числом, якщо ви знаєте, як залишити «комплексні і громіздкі» пропорції, ви знайдете його. Правий шляхй

р.

І якщо важко описати пропорцію, то можна завжди спрощувати це, якщо дитина вже чітко зрозуміла, що інтерес і як працювати з ними. Але якщо ви покажете «прощим способом» перед учням добре розуміє весь процес, то батько не допоможе, але тільки заплутати дитину ще більше.

І як ви навчитеся працювати з інтересами у вашій школі? По пропорції? Чи був інший спосіб розрахувати відсоток номеру? І як швидко зробив учитель пояснив дії з інтересами? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное