Не дарма, що не підходить для принцес, щоб висити в брюках.

Після того, як час був князі. Вона жив у замку. І так вона сидить десь ближче до її звичаю, відрізаючи шматок деревини. Так, принцеси це іноді. дивнийЯк порізати дерево. На горизонті з'являвся цар, а перед нею раптом з'явився справжній князь!

Принц – Принцеса! Я прийшов, щоб виграти серце і взяти вас додому!
до А ти не хворий, князь. Чудова ідея, але я зайнятий. Дивись, я ріжу дерево?
- Але...
- Я збираю сплав незабаром. Я хочу, щоб отримати мій каяк готовий. А після рафтингу буде конкурс з різьбленням деревини. До речі, у вас немає стеміни з вами, що ви?
- Вибачте, що я не привезли...



Принц повністю плутати. З дитинства він був готовий до цього моменту, який повинен бути чарівним. У скрипті князі тягнеться в руки зі сльозами радості в очах. Тоді він забирає її, і вони залишають разом, щоб підготуватися до шлюбу, який об'єднає два сусідніх царства.



- Я шкода, князь. Я не маю на увазі вас, але це завтра і далі. Немає нічого ви можете зробити!
до Що я хочу сказати мій тато?
- Придумайте щось. Чому я вкрадений страшним драконом?

173354р.

Реальний князь пішов незрівняний. Як його спина зникла над горизонтом, дівчина мунтувала сумно:

до О, добре, ви не сказали мені, щоб кинути, що дерево, щоб пекти і забути про сплави. Просто трохи більше...



Принци сумно відштовхуються назад морбідним колодою. Кілька років тому вона не схожа на її stepmother, і вона cursed її. Принци не хочуть носити мачуха-виготовлені сукні, віддаючи перевагу більш комфортним брюкам. «любляючи» мати приготував кашон, і тепер він є століттям для князів, щоб бути з колодою, поки реальний чоловік приходить до неї.



Чи не вистачає фемінності? Фемінність, як сутність, є абстрактним поняттям. Я впевнений, що це тільки в порівнянні. Більшість людей, які звикли до своєї половини відсутність фемінностіТексти пісень, а це означає: Там щось відсутні.

Неймовірно захворюваний відсутністю цих жіночих жінок, чоловіки страждають від нестачі маскулінності. Або ж, не так багато через його брак, але через його уявлення про ці поняттяй



Професіонали фемінності і маскулінності є досить ваговим. Хтось вважає, що вона повинна проявлятися в появі, а хтось щиро вірить, що це все про поведінку. Якщо ви хочете налаштувати ці аспекти. Але не варто повністю змінити свою особистість через чужу думку.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное