Я заздрю свою сестру, тому що вона працює в Італії протягом багатьох років, і я жити поруч з матір'ю.

Що слід поділити відповідальність за старших батьків серед дорослих дітей? Яка допомога потрібна мудра мати? Це те, що я можу сказати про сьогодні.

Але перш за все, ми пропонуємо ознайомитися з 34-річною дівчиною Дар'я з Мелітополя та її історія життя для того, щоб краще відчути тему обговорення.

Моя сестра, Аліна, давно працює в Італії. Відразу після школи переїхала і оселилися там. Він має престижну професію і отримує гідні гроші на роботу. Ми рідко бачимо один одного, Аліна не збирається додому. Він каже, що ми не можемо жити тут.



Ми зустрілися протягом 2 років. І якщо Аліна не придумала ідею придбання квартири в її батьківщині і отримання пасивного доходу від орендарів, ймовірно, така ж сума не буде бачити.



Я живий скромно. Не бідні, але не багаті. Після того, як виростити три діти займають багато ресурсів. Мій чоловік тимчасово не працює і має право перенести все на себе. А також в літню матір'ю необхідно регулярно відвідувати село, щоб допомогти з господарською діяльністю.



Моя мати Аліна і я боятися жінка, ніколи не просить допомогти. Тільки недавно з'явився здоров'я. Я не хочу залишити один довго.



На щастя, цей ритм життя зробив мене дуже втомився. Я просто не маю часу, щоб фізично працювати все. Про те, як краще поділитися обов'язками. І вона тільки переводить тему, як про мати прийде...

Чи можна заспокоїти про те, що ваша мама не добре? Якщо я не був на своєму місці, я б негайно відкинути всі мої бізнеси і літати додому. Ви не можете отримати допомогу від Alynochka. Ні в цьому випадку, вона не зажадала про здоров’я матері, ані вона відправляє гроші на ліки.

Габаритний зображення

Я думаю, що моя сестра діє з совісті. Це не дивно, що вона є безкоштовним птахом, що летить навколо Італії і жити її життя до повного, і я всі разом з усіма проблемами!

Як ви досягнете своєї сестри?



Що б ви порадили нашому героїні? Як ви думаєте, що сестра з розповіді може допомогти сім'ї без зміни способу життя, що кожен був щасливий? Не соромтеся поділитися думками про це в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное