Побачити покарані дві смужки, подрібнити роботу до чоловіка, будь ласка,

Стрий чоловік Тримає сім'ю в тісних рукавичках. І дружина страждає від цього, перш за все. Чим довше ви перебуваєте під тиском найближчої людини, тим більше він починає здаватися, що це має бути. Однак картина стає більш чіткою, коли жінка усвідомлює, що чоловік має стигма в пуху.

Україна

Зловживання, тиранія, зрада і зрада - героїня нашої історії мало часу. Ми вважаємо, що рано чи пізно все поліпшить життя. Я впевнений, що ваша дружня порада допоможе їй. Давайте дізнаємось, що сталося!

Я дуже строгий чоловік, справжня голова сім'ї. По суті, він є лідером, який використовується для всіх, хто хоче бути. Я знав, що я був маррінґом, хоча це не так, хто вирішив більшість часу, це наші батьки. Що ми робимо.

Я вірю в намірах Дамера і відчинив його. Але в якийсь момент він став мій майстер, і я став його консервильним птахом в клітку. Я повинен дати чоловіка кредит: він наданий для нашої сім'ї повністю і не запитав мене до роботи. Повернувшись, він вимагав ідеальної чистоти в будинку (Дамір - це досконалість), смачна домашня їжа і моя безумовна любов.



Він у своєму розумінні був висловлений в народженні сина, спадкоємцем Дампіра. Я хочу, щоб мати дитину, але він ніколи не працював. Вони як в хорошому здоров'ї, але щось неправильно. Важко уявити, як багато фахівців, які ми відвідали протягом цього часу. Але це безтурботно!

Я був відчайдушний, але сталося диво. Я був в гарному поганому настрої. Пошкоджений лівий за роботу незвично рано, подрібнити на доріжці, що не встигла варити його сніданок. У мене був міцний день перед мною: очищення і витрачання місяця.



Настав час зробити інший тест. Для мене це дійсно стало рутинним. Побачивши похили два смужки, я скажу. «Дуже дякую! Я пообіцяю, що я не можу і стати найкращою матір'ю в світі! – перше, що я думав про це. З щастя, я кинувся зібрати, щоб піти до чоловіка і розповісти йому хороші новини.

Навіть батьки вирішили не розповісти – спочатку помирати! Зібрали в 10 хвилин, з'ясували таксі і побігли її коханим чоловіком. Він повинен прибувати в офісі зараз. Коли я прийшов, я був дуже дивний. Я, як правило, зустрілася Анна, мій чоловік секретар. Але якось не було.



Я прогулявся, витягнув ручку і входив в кабінет Дампіра. Що я бачив там шоковані мене. Я був буквально безмовним. На столі була така ж Анна, її блуза була неприпустимою так, що всі шармії жінок були видимі до голого очі. Мій чоловік стояв над нею, нахиливши її. Не потрібно пояснювати те, що вони зробили.

"Соррі я не збиваю," Я відірвав і виривався з офісу. Захищаючи мене від бігу, пара разів я майже впав, але куля вилета з будівлі і потрапила в першу таксі. Я подав адресу мого батька, я не хотів би піти. Хоча глибоко вниз я знав, що навіть там я не може бути зрозумілим або вірним.



Коли мама дізналася, вона кричав. По-перше, знаючи, що я був вагітним, а потім думаю, що це більше неважливо. Мій батько мовчав, але я побачила вогнепальну палицю.

Я знаю, що я не можу довести нічого, крім того, що Damir зізнався. І якщо він не, я не можу подати для розлучення. Я зрадився, і мій золотий клітка може незабаром стати тюрмою. Єдине, що заспокоює мене зараз - думка моєї дитини. Він болить думати про майбутнє...

Строго чоловіка - хрящі в сім'ї? Дуже важко судити це, особливо якщо ви не в подібних умовах. Звісно, традиції та звичаї в сім'ї основного персонажа мають релігійністьй Ми не знаємо деталей, але одне - це певна: жінка була проведена хостуванням. Невідомо, як її життя вийде. Але правда на її боці. Ми бажаємо терпіння і міцності.



Ви коли-небудь зіткнулися з такими проблемами в житті? Ви можете почути історії як це від людей, які ви знаєте, і ви знаєте, як вирішити цей конфлікт? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное