Я був на 20

Іноді кажуть, що краще молоді. старій І дійсно, деякі люди до-рекрутингу або навіть пенсійного віку відчувають себе дуже добре. Що робити? Зрозуміло, що хтось інший доля і думки не можна спробувати, але ви завжди хочете дізнатися більше. Мені потрібно.

,005р.

Схожі враження поділяють кимось більше 60 років. Він стверджує, що його поточний вік, а також життя, набагато краще і більш свідомо, ніж коли він був 20. Редакція "Сайт" Я не можу допомогти, але запитати його, чому він думав. Він не розумів відповіді. Він згадує три речі, які допомогли йому переосмислити своє життя.

Старий вік "Кращий" першийОдне з найважливіших речей переходить в село. Спочатку я не планую залишатися там протягом тривалого часу, щоб говорити, ручний тест, але в шість місяців, що я був там, я створив певну план дії. Але спочатку скажи вам про те, як я відчував в цьому Робінсоні.



Я не знаю, що не всі люди хочуть мати діалог з вами. Як, насправді, я не прагнув до цього. У суспільстві, вона налаштована грати роль позитиву або, якщо вам подобається, хороша людина, але багато хто втомився від неї. Наприклад, є люди, які не люблять, але ви ще повинні посміхатися на них. Навіть родичі до.

Зайдіть його. пам'яткий Тільки ті, хто дійсно хотів бачити мене, щоб відвідати. Ті, хто не хоче знайти прикмети. Не дивно бачити тих, хто не чекав, і, навпаки, було дивно, щоб послухати викопи, здавалося б, з найближчих. Так я розумію, що занадто багато зусиль йде в підтримку соціальних з'єднань, які, власне, не так потрібні.

610661

Друга точка – це можливість відкрити щось раніше. Метай Коли я був молодий, я любила речі, але в повсякденному житті я не маю часу для них. Я не можу сказати, що я був з місця, я просто відчув, як я можу зробити щось інше. З переміщенням я зміг побачити це.



Виявилося, що 35 років в одній професії не обмежує вас будь-яким чином, і навіть якщо ви більше 60, ви легко зможете реалізувати себе в інших сферах. Іноді це далеко від ваших професійних навичок. Наприклад, будиночок я планував будувати. Звісно, він не викликав ніяких майстрів, всі себе. А потім ви повинні бути інженером, архітектором і економістом. І тільки робітників.

Я зробив ванну, вирішив закріпити старий м'ясовіт. І тоді я захопився риболовлею. Виявилося, що це дуже цікава активність, і зловживання кількома карашками з долоні руки - перемогай Не кажучи вже про щуку або великого коропа. Ви станете фермером тут. Ніколи, наприклад, не пив молоко, а на спекотний день після роботи скла холоду. О, добро!



Добрий вік. третій пункт - це повернення до походження. Коли я був молодий, я був мальований до міста, і я думав, що був перспективою, що я хочу. Але з віком, якось почав сплетіти. Моя діда використовувала для того, щоб ви не могли їздити в місто. Чому вони вражають міста? Для доведення робочої сили до виробництва. Місто стало вікном можливості. Але.

Протягом декількох років я страждав, сумніваюся. Чистий Я розтягував цей будинок на дачі окремо? Що робити, якщо я продаю будинок і потрібно в три рази більше? Тоді я думав, що якщо я не зробив це зараз, я бажав не намагатися його вісімдесяти. З повагою! І пішов. Найцікавіше, що дні почали помічати. Погода



Фізично, звичайно, складніше, але ваша робота дуже відрізняється цінністю. Ось ваш картопля солодкий, і яйця, які заклали смак краще. І риба і мед і ягоди. Всі інші смаки різні. Я почав збирати трави. Іноді здається, що я просто не тримала з міським темпом, так що я побігла. В цілому, я люблю мій старий вік. Я відчуваю себе набагато краще в моїх 60-х, ніж я зробив в моїй 20-х!

Важко зрозуміти редакцію іншого чоловіка, але це, здається, наш співрозмовник правий. Справа в тому, що ці три речі - соціальна роль, пізній потенціал, і походження - це речі, які підвищують більшість питань. І ось чому нам важко. Якщо ви не погоджуєтесь з нами, то обов'язково погоджуєтесь на коментарі. Або покажіть мені, які інші точки потрібно звернути увагу на поліпшення підходів до старіння.



Добрий вік. Це коли в калачі, ви розкочуєте, як сир в олії, але в кишенях золотих chervonets зручний. Немає, чекати! Ось де шукати! Читайте нашу статтю про те, що Андре Мауріс написав про старість. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное