Не мішечки, але живителі з унікального тіста, що блукає в воді.

Останні вихідні, бабуся. боксерки за рецептурою левки Ольги Шоббутинської. Вони виявилися розкішними: шаровані - як міні-кройсанти. Тексти пісень, а це означає: І начинка - це захоплення! Бабця говорить про те, що це старий перевірений рецепт, який вона забув, і майстер Оленка нагадав її деякі тонкощі приготування.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки боксеркиЩо блукає в воді. Найважчіше, щоб покласти тісто в рушник в воді, відпочинок нагадує вершкове масло!



Бабця запечені сумки Інгредієнти
  • 420г борошна
  • 300 г вишні без насіння і соку
  • 2 яйця
  • 80 мл молока
  • 2 ст.л. сметана 20% жиру
  • 120г вершкове масло
  • 50г цукру
  • 8г ванільний цукор
  • 20 г пресованих дріжджів (або 7 г сухих)
  • щіпка


Інгредієнти для змащування сумок
  • 1 яйце
  • 1 ст.л. молока


Підготовка
  1. У теплому молоці розчиніть дріжджі. Масло в водяній бані.



  2. У мисці для змішування тіста збити яйця щіпкою солі, цукру і ванільного цукру. Додати сметану і залити дріжджовим розчином. Потім заливаємо розтоплену олію і поступово посипаємо борошном.



  3. Змішайте тісто близько 5 хвилин до однорідної м'якості. Тісто не липкий і приємний на дотик. Готове тісто передається в бавовняну рушник або лляну серветку, можна просто на секції натуральної тканини, яку необхідно попередньо змочити водою і вичавити. Поставте кінці тканини разом (але не щільно так, щоб тісто може підніматися) і потім зав'язувати. Занурення тесту в тканину в глибокій чаші холодної води. Залиште тісто в воді на годину, щоб отримати.

    Габаритний зображення



  4. Для начинки відмінно підійде вишня без насіння. Вишні необхідно злити сік і висушити його серветками.



  5. Поставте тісто в воду на сито, щоб злити воду. На пилоподібному борошняному столі перемішайте тісто до того, як він перестає дотримуватися столу і рук. Розділіть тісто на 4 частини. Покрийте харчовою плівкою і залиште на 15 хвилин, щоб дістатися. р.



  6. Кожна кулька тіста розгортаємо в тонкий шар. Розділіть тісто на 8 частин. Для великої частини кожного заготовки тіста викладіть 2 вишні. Увімкніть тісто в мішковину. Виготовляйте заготовки сумок на басейні, покритому пергаментним папером, щоб хвіст сумки нижче. Покрийте мішки з харчовою плівкою і залиште на 15 хвилин, щоб піднятися. Виконайте те ж саме з усіма частинами тесту.





  7. Перед випіканням збити яйце з молоком і змастити цей пакет. Зверху посипати кожну сумку злегка з цукром. Якщо вибрати наповнювач, ніж вишня, то можна не посипати цукром. Змішувачі в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 17-20 хвилин.



  8. Це, Вишневий-платний Ви готові. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом, дивитися відео з кухар-канал Ольга Шобутинська. Ольга, дякую за чудові рецепти випічки. Все виходить в перший раз і без зайвих зусиль!

про:blank

Також я пропоную познайомитися з рецептом сирних сумок, що розтоплюють в роті, які порадують вас більш ніж раз за своїм смаком не тільки цього літа, але і восени і взимку. Не потрібно багато часу і грошей!



"Grandma made bagels! Я пошу до дітей, і зробіть собі чай. Я люблю сімейні чайні вечірки.

До речі, це сумочки мій бабуся запечена мама, вона потім десять років, і зараз 56. Тісто виходить дуже добре, і його ще називають до «Дівер». Такі пакети можна приготувати з будь-якої начинки. Я все ще люблю їх. яблукоподібнийІ мій чоловік любить маку. Я впевнений, що вони будуть ваші улюблені сумки на вашій кухні!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное