Як скопіювати дочку, яка похила її особисте життя назавжди

У сім’ї є всі види конфліктів. Вони особливо відчуються між дітьми і батьками. Мене і моя дочка. Після того, як вона поведіла, я знайшов її важко вірити її. І я не знаю, що робити.



Після 20 років важкого шлюбу з потужним чоловіком, ми нарешті вирішили розлучення. Все було мирним, враховуючи попередні роки життя разом. У нас є два підліткові діти. Мій син вирішив жити з батьком, і мій дочок залишився з мене.

До того, як я подав для розлучення, я почав листування з людиною в Інтернеті. Він був дуже гарною особою, але ми познайомимося з документами. Ми швидко почали відносини, які швидко перетворилися в романтику. Звичайно, ми не рекламували його.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Моєю любов'ю, мій дарлінг ♪ (@mon.amour.ma.cherie)



Моя дочка має складний характер, батько. Як і його, вона також прагне тримати речі під контролем, тому наше життя разом не найспішніші. Поведінка підлітків, звичайно, ubiquitous, але моя дочка була трохи різною. На додаток до неприємної поведінки вона регулярно здійснила скарги і постійно незадоволена чимось.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Ян Білокобіліна фотограф (@yana.belokobylina_photo)



Одного разу вона підібрала свій телефон і знайшов лист з другом з Інтернету. У той же день вона зажадала, що я кажу мій батько. Я не сказав, і вона почала кричущими і кричущими. І пішов на дні. Кричить, засуджує, вимагає того, що я зізнався, бо це «пошукати мій батько в оці» після такого сприйняття.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація для талановитих людей (@svetla_rnd)



Після тижня такого тиску я не можу стояти його і сказав чоловіка про все. Звісно, він був відхилений, і з тих пір, поки ми не спілкувалися. Він не говорить мені про розлучення. Він не хоче говорити про те, як працює син.

Я дуже шкода, що я маніпулював підліток. Повідомляємо, що мій батько про мій рідний шлях. Вона вже розповіла брату. Він взяв все спокійно і без судів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Ніна Пуляєва Фотограф Кансан (@photo_puryaeva)



Коли мій чоловік дізнався про те, що збирався в сім'ї через відносини, він вирішив залишити. Не хочу бути частиною такого конфлікту.

Я один зараз. Життя з дочкою дуже складно. Я не пробачу її для втручання з моїм конфіденційності та розмежування. Я не змогла правильно розірвати чоловіка і підтримувати стосунки з коханою людиною.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний @igrushkiina



Але з іншого боку, вона ще й дитина. І найголовніше, мій малюк. У цій ситуації є також мій недолік. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я не хочу, щоб зробити проблему гірше. Звісно, я міг відправити свою дочку жити з батьком, але вона не хоче. Не подобається мені. Я не знаю, що робити. Я думаю, що я поганою матір'ю.

Які дії слід приймати в разі проблемної поведінки підлітків? Що слід сказати моїй дочці і що робити? Зв'язатися з нами в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное