Все моє життя я мріяв про відвідання Амстердама, але поїздка приніс нічого, крім розчарування.

Дуже часто в різних соціальних мережах Я зловив у захоплюючій посмішки на пам'яті іншої приголомшливої вулиці в Амстердамі. Неат різнобарвних будинків, катерів і мостів, а букет квітів.

Перед тим як поїхати на іншу подорож, я завжди намагаюся дізнатися більше про культуру мого призначення. Насолоджуй друзям про Амстердам, я чую наступні попередження: «Зробляйте більше грошей з вами – їжа дорого», «Щодо дощовика – погода дощова», «Ведучі перевіряють те, що ви були на кав’ярні». Але не попередив про все.



Велосипед все глава Амстердама можна назвати столицею велосипедів. Ніде ви побачите як багато двоколісних, так і в цьому місті. У нас є все: парковка, автодоріг і т.д. Велоспорт дуже заохочується, тому будьте обережні на дорогах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@iamsterdam)



Якщо ви знаходите себе на велосипедному провулку і отримаєте удар, закон не буде на боці. Цей вид новин не дуже хороший, я повинен сказати. Дуже добре, що я попередив пару росіян, які живуть тут протягом декількох років. Я просто не можу вірити, що це велосипед більш важливий, ніж пішохода?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@iamsterdam)



Ми всі чули про вулицю Червоного світла, площа якого офіційно працює нічні метелики. Щоб розповісти вам правду, я був трохи залякування місцевими історіями, які ви не можете знімати нічого на камері. Можливо, власники установок можуть приходити і знімати камеру. Я не знаю, якщо це правда, але я зберіг мій телефон у моїй кишені.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення, що поділяється CREATIVE PERSONALITY (@salamatova_mua)



Я помітив чоловіка в одязі і прийшов, щоб побачити. В кінці довелося оплатити 3 євро. Тому що це не так. І це платно. Навіть через скло.

У мене був порожній валізу. Для чого? Магазини будуть розуміти мене тут. Хтось купує магніти і сувеніри в домашніх умовах, і я купую речі в шафі. Що було одне з речей, які я мав зробити в Амстердамі. Але тут теж я зіткнувся з рядом труднощів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація "Амстердамсвіт"



По-перше, магазини працюють в кращих до 18:00, в суботу до 17:00, а неділя - вихідний день. З перших днів я ходив пізніше, мої зусилля були безплідними.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@iamsterdam)



По-друге, ціни. Я побував в багатьох місцях і часто купив оригінальні брендовані вироби в фірмових магазинах. Але я не був готовий до таких цін. Непристойна і з порожнім валізом, я мав тільки пройти обережно через пішохідні мережи красивого Амстердама.

Які труднощі ви зіткнулися під час подорожі? Яке місце розчаровує від очікувань або, навпаки, несподівано?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное