У магазині я побачила дві діти, які сидять на підлозі в айслі і жувальні печиво, які вони відкриваються, і мати не дует.

Поведінка батьків та поведінка дитини Не існує окремо. По-іншому або іншому проекту, як мами та да-беве. Це особливо проявляється під час дорослого дитини. Іноді вам цікаво, як маленька карапака може бути таким слухняним і розумним. А потім ви подивитеся на своїх інтелектуальних батьків, і все стає чітким.



На жаль, те ж саме працює в протилежному напрямку. Дуже часто в сім'ях ростуть невичерпні канікули. Сьогодні ми хочемо поговорити про цю тему, розповісти про приголомшливу історію від життя нашого абонента. Приєднуйтесь до обговорення!

Вся історія стала для мене іншим днем. Я походжу в магазин і дивлюсь цікаве зображення. Біля полиць цукерок стоїть жінка, і її два 3-річні діти сидять на підлозі і росять печиво, які вони просто відкрили. Я був безмовним для другого.



Перша думка полягає в тому, щоб підійти і швидко підняти малюків на підлогу, холодно! Але загальним почуттям було б початок кінця. Це не мої діти і я не заважаю їх життя. Але що робити, якщо серце матки на швах? Я відразу пам'ятаю дочку. Недавно виповнилося 5 років.

Якщо вона сіла на підлозі магазину, як це і почала їсти деякі солодощі, я буду божевільний! Спочатку, як я сказав, що підлогу холодний і брудний. По-друге, це просто нехай! Як ви хочете бути? Звичайно, поведінка цих дітей – це просто відображення їх виховання. Але це перший раз я бачив його!

р.

Я не можу стояти і підходити до цієї жінки. Я не хочу заважати, але ваші діти сидять на холодному поверсі. «Щоб ви не помітили», - сказав я потимно, що реакція може бути непередбачуваною. Що сталося.

Проблема, "Не бере участь, леді". Вони можуть сидіти там, де вони хочуть. Тексти пісень, а це означає: І це ніхто не ваш бізнес! жінка відповів. На цій точці один з синів підняв бородавку крі, до якого полонина полуниці.



Я думав, що це сталося, коли ми говоримо. Хоча це важко назвати розмовою. Але ніхто не зажадав купити його ще один шоколадний бар. До речі, в їх кошику вже кладуть 3 плитки молока.

Не знайшов краще рішення, як вдарити сина на руці, щоб зберегти його спокійно. Дитина почала кричати. Я не хочу описати, як він виглядав. Я думаю, що ви досить добре в цьому. У цей момент в горлі утворюється люмп. Я дуже емпатичною, і це важко, щоб відчути це, коли я бачу його.



Що ми робимо? Мозковий мозок знав, що це було безладно в цій ситуації. Зрозуміло, чому ці діти поводяться таким чином. Дитина – проекція батьків. Побачивши ці мами, ви усвідомлюєте, як часто діти стають хостиками своїх мам і батьків. Як змінити наше суспільство?

Редакція Неспроможність і відсутність манер Вони не з'являються у дітей з ніде. Якщо ви помітили непристойну поведінку дитини в магазині, подивіться на своїх батьків. Можливо, ви знайдете відповідь на всі ваші питання. Хочу вірити, що з часом наше суспільство почне змінюватися на краще навіть швидше. В той же час ми дихаємо і виводимо висновки.



Ви коли-небудь були в таких ситуаціях? Що б ви робили на місці головного героя історії? Поділіться своїми думками в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное