Як полюбити прибирання на кухні

Почнемо себе разом сьогодні і нарешті з'ясуйте реальні причини Мес в квартирі.

Розпорядження будинку, особливо на кухні, люди виправдовують багато причин. Ось лише деякі з них.





Причини порушення
  1. Батьки не навчаються порядку і дисципліни.
  2. Велика родина, яку важко слідувати.
  3. Квартира в оренду, і тому намагатися бути релюктантом.
  4. "Креативний" мез.
  5. Доступність роботи.
  6. Лазнес!






Тепер вгадайте, що з цих причин є найбільш переконливим. Я думаю, що ви вже зрозуміли, що реальна причина для мене в житті і в квартирі - це ваш лінь.

3610Р. 4200Р.



Як боротися з лізією дорослого? Визначте свої причини! Найчастіше озимість долає, коли завдання нам здається занадто об'ємним і складним. Просто подумайте трохи і поламайте основне завдання на невеликі порції, так як ваша ліньість швидко дасть шлях до холодної логіки і призупинення.





Ось кілька порад, які допоможуть подолати лінь і зробити прибирання набагато приємніше.





Як очистити кухню швидко і ефективно
  1. Миття посуду
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Доведено, що миючі страви чудово заспокійливі і розслабляючі. Спробуйте мити пластини відразу після їжі. Так ви ніколи не будете мати гору немитаних страв.



  2. Очищення робочих поверхонь
    Для очищення його було легко, не зберігати занадто багато предметів на поверхні. Нехай кожен маленький має своє місце в тумбі або на полиці. Порожня поверхня може бути протерта набагато швидше, і ця кухня виглядає непристойно.



  3. Пральні плити
    Для багатьох цей процес назавжди стає кошмаром, але ви хочете, щоб поверхня пластини була чистою. Це особливо вірно перед приходом гостей.



    Якщо ви знаєте, що варіння обов'язково забруднить плиту, можна сміливо покривати всю поверхню фольгою. Після варіння просто кидаємо фольгу і злегка протріть поверхню.





  4. Чисті підвіконня
    У багатьох квартирах підвіконня є основною збіркою ясен, таких як старі газети, чеки та інші дрібниці. Позбутися від звички метелика з цим хорошим. Відразу відкинути зайве, а для важливих речей виділяють спеціальне місце.



    На підвіконні слід залишити тільки пару невеликих вазах. Таким чином, очищення підвіконня займе хвилину.



Не думайте про це. Як боротися з лізією та деорганізацієюй Боротьба зливається, і вам не потрібно це взагалі. Ви краще спрощуєте завдання.

Одним з найважливіших правил будинку є чиститий Кав'ярня? Протирайте пудвіч і промийте чашку. Посипаний цукор на кухні? Не кладемо ногу під тумбою. Довірте мене, це буде дійсно важко для вас, щоб отримати його звідти прибиранні. Це також може привести до комах.

Проведіть пару хвилин на кожен день, щоб переконатися, що будинок ніколи не був. бабусяй Визначення пріоритетів не складно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное