Як опанувати мистецтво очищення

Багато людей вважають, що створення комфорту в будинку можливо тільки через щоденне прибирання. І ми можемо думати, що відновлення замовлення і створення затишної атмосфери в будинку чисто жінкай Але що якщо це не?





Редакція "Сайт" Він хоче поділитися з вами японським методом очищення і організації його простору, який допоможе створити і підтримувати комфорт в будинку, перетворюючи очищення від капелюшної рутини в чарівний чарівний ритуал.

«Домашній комфорт не очищається підлогами, але очищений від конвекційної голови», – це те, що чоловік сказав у відповідь на репрокси, що він не цінує свої зусилля в прибирання, пише Ірина.

Р



«Це було на самому початку нашого шлюбу. Тексти пісень, а це означає: Тоді я думав, що я знаю напевно, Що робити? і мати зберегти будинок. До того ж я був впевнений, що я чесно виконав обов'язки, які були на плечі, так як я одружився.





Проте, моє жіноче слово зробило мене дивно, чи дійсно потрібно слідувати стереотипам в суспільстві і продовжувати думати, що дружина повинна бути господинею в першу чергу. Після того, як мислити це питання, я зрозумів, що відповідь немає.

Щоб бути чесною, я не зрозумію, що мусила розуміти, що він означав.





До цієї точки я мав внутрішній конфлікт про те, що я хотів зробити, і що я «зробила» робити як дружина. Відчувно постояючи свої бажання і отримуючи зв'язок в накладних мит, я став більш і більш дратівливим і втомився щодня.

р.



Важко відірвати, так що в часи я б просто занурився, проводячи свої почуття на близьких, які в свою чергу змусили мене відчувати себе ще гірше.





В кінці я вирішив зрозуміти себе і послухати власні бажання. Я вирішив почати надягати речі для того, щоб у мене голову замість того, щоб не розуміли, що зайві речі на полицях і знову полірування, щоб блискав чайний набір, який я ніколи не хотів.





Щоб очистити простір від зайвих ясен один раз і назавжди, а також звільнити голову від непотрібних думок, спробуйте Прибирання за японським методом "КонМарі"й

За словами авторитетного консультанта з очищення Марії Кондо, досить радикально очищати тільки один раз, щоб мати можливість насолоджуватися замовленням і затишністю щодня в майбутньому.





Особливістю японського прибирання є дуже підхід до очищення простору. Чистка Марі Кондо базується на позбавленні всього, що не приносить радості своєму власнику, а також правильного зберігання речей, які він дійсно потребує.





На своєму YouTube каналі дівчина Даша ділиться своїм особистим досвідом очищення будинку за допомогою методу Марі Кондо.

про:blank

Якщо ви закріплюєте внутрішні та зовнішні зміни для кращого, але не маєте мотивації робити прибирання, радимо дивитися це відео. Після перегляду ви відразу відчуєте незаперечне бажання зрозуміти себе і натхнення, щоб швидко відновити порядок у вашому просторі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное