Вона загинула до Італії і забрав зворотний зв'язок по дорозі гарячих італійців.

Італійські чоловіки похилилися в холі таємничості. Багато жінок говорять про них ... Деякі хвалі і деякі оголені. І звичайно є. Є багато стереотипів, які ми хочемо розбити в цій статті.й Ви також можете дізнатися щось нове і цікаве.

Жінки, які пішли в Італію для роботи або просто для відпочинку, помітили суттєву різницю в психіці наших співвітчизників і італійських чоловіків. Наприклад, наші жінки трохи стурбовані тим, як повільні італійці. Життя в цій країні не схожа на наш. Вони не мають звички поспішати. Вранці можна побачити багато відпочиваючих в кафе-людях, які повільно пити каву.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Giovanni Trezza (@gianni_trezza)



Подруга шахти, що працює англійським учительом в Італії, був пізно за свій клас. Бути. відповідальний і непрямийВона відчувала шамму і відразу ж побігла, щоб заспокоїти себе в головоломці. Я не знаю, що вона була патологією або що вона означалася.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Giovanni Trezza (@gianni_trezza)



Дуже багато людей, які дратують це. Особливо це стосується наших людей, які використовуються для швидкого життя і вічного життя. Уповільнення Італії не просто про роботу. Наприклад, чоловіки починають родину тільки після 30 років. Чому це коли ви молодий і недосвідчений? В цей час краще провести нові враження під час коротких новин.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Giovanni Trezza (@gianni_trezza)



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Однак не всім подобається цей вид життя. Більшість наших людей. Ми звикли жити в жвавому і швидкому темпі.Тому, переключаючи їх досить складно. Перший етап зміни життя одного в цьому напрямку, як правило, судовий процес, після чого розуміння та прийняття.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Giovanni Trezza (@gianni_trezza)



Італійські хлопці. ШвидкийВони також люблять увагу. Вони люблять отримувати його, і вони також люблять відмовитися від неї. Не дивно, якщо ваш телефон повний повідомлення після першої зустрічі. Кількість дзвінків також буде величезною. Гарантія.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Giovanni Trezza (@gianni_trezza)



Ще один факт про італійських чоловіків, які, на жаль, для багатьох молодих жінок, не є стереотипом або оповіданням. Майже всі вони – сини матері. Я, мама-слово Це практично незмінне право. Тож не дивно, що він зателефонує мамі щодня в 30 і 50 і послухайте її поради.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Giovanni Trezza (@gianni_trezza)



Італійські чоловіки досить ревнощі. У Північній Італії чоловіки більш євреї, ніж в Південній Італії. Це те, що це географічно! У вас є досвід італійців? Чи можете ви розповісти мені щось цікаве про них?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное