Коли діти піднімаються вгору і намагаються взяти з собою картину, я шуаут простий правду на вершині мого голосу.

Правильне ставлення до людей З дитинства він має свої коріння. В умовах, в яких дитина була приведена і які візерунки дорослої поведінки, він спостерігав величезний вплив на формування своєї особистості.

І сьогодні видання. "Сайт" Я хочу поговорити про те, що батьки часто пропускають. Вони не враховують її значним і не помітляють у своїй поведінки. І так вони завдають шкоди не тільки собі, але і дитині.



Я ніколи не скажу дітей. Але якщо один з них приходить і попросить мене взяти картину, я завжди дозволь вам. Неважливо, як я відчуваю, чи як я шукаю. І коли дитина показує мені цю картину, я голосно зауважив, що я красива або що я люблю себе.

(доб. )

«Це, я ніколи не говорю за себе, коли мій діти чути мене. Навіть коли я був вагітним і мав додаткові 30 фунтів, я не говорив погано про мій тіло. Я вибрав не уникати камери або дзеркала для дітей.

Через рік я дивлю результати. Це не просто стає словами, вона стає частиною вашої реальності. Поки ви починаєте вірити. Ви приймаєте себе і навчіть його іншим. Діти приймають ту ж модель, - сказав жінка.



Багато людей живуть з низькою самооцінкою і самодобутністю. Не критично, але це досить неприємний. Це створює труднощі у побудові відносин з іншими людьми, перешкоджає розвитку кар’єри, і є підставою для відсутності особистості. Не знаю, як любити себе.



батьки такої особи, ймовірно, не хочуть, щоб їхня дитина мала такі труднощі. Але коли вони давали необхідні знання для життя, не менш потрібні навички та особистісні якості не можуть наполягати.

Як результат, навіть незаперечна освіта не може компенсувати. відсутність любовій Хоча батьки повинні просто прийняти дитину, як він, не намагатися змінити його. Звісно, якщо дитина дійсно заважає – показує агресію, розповідає про те, чи бере на себе інші погані справи.



Якщо батьки люблять дитину не за досягнення, але просто так, якщо вони зацікавлені в його житті, якщо вони щасливі і люблять себе, то шанси дитини, що вирощують здорову (моральну) людину значно підвищують.

Отже, Марія Не тільки допомагає їй любити себе, але й налаштовує хороший приклад для дітей, які позитивно впливають на свою самооцінку. З великою кількістю сімейних фотографій навряд чи буде проблема в майбутньому. Це чудовий сімейний альбом.

1873734

Що ви думаєте про правила Марії Дюк? Поділіться своїми думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное