Якщо ви не змогли програти життя, ви не будете одружитися.

Майже всі дівчата з дитинства сниться шикарним весіллям, затишним будиночком, турботою міцного чоловіка і пара гучних дітей. Тим не менш, коли мрії остаточно приходять, багато з них розуміють, що це не те, що вони потрібні.

Це саме те, що сталося в героїні нашої поточної історії, 65-річної Валентини В’ячеславової.



Так, в якому місці шлюбного життя перестає здаватися як казка, і чому так багато дружок не пропускають свою свободу? Ми працюємо разом!

В першу чергу, шлюб здається вам, як щось абсолютно неймовірне. Хтось повітряний і сублім ... Особливо якщо ви молодий і гідний. До вегетаріанської секреції знімається, шлюб залишається рожевою дівчиною. І це мрія на всіх витратах хочу швидко реалізувати. Дуже приємні сюрпризи.



Але гіркий правий є те, що речі дійсно різні.

Ой ні, що ви витратили і життя з чоловіком не принесуть вам, що захоплений блаженство, про яку ви мріяли так багато, ви не відразу не будете розуміти. День на день, повільно ви помітите рожеву вівелю з очей. Один день ви відкриєте для себе справжнє значення шлюбу.



При поінформованості настає, колишні хобі замінять домашній догляд: варіння, очищення, миття та інші «жіночі радості». Просування в улюбленому полі діяльності також доведеться перенести пізніше. Перше, що потрібно зробити, піклуючись про сина і, звичайно, ваш чоловік. Корм, піклується, похвали і кладуть байінкі (схема така ж, як для дитини, як для дружини).

р.

А потім один день ви раптом дивилися, "Що я роблю тут?" Як мій життя перетворився в похмуру завісу повсякденного життя? Де мій обіцяний щасливий кінець?

Можливо, це станеться в одному з спекотних днів липня, коли чоловік знову обміняє спільний відпочинок для «забуту разом з чоловіками». Або на дощовий жовтень ввечері, коли кохана людина буде спокійною, а ви поодинці з холодною дитиною і не можете закривати очі з хвилюванням. Або на щасливий день року, коли ваш чоловік покаже вам щирий інтерес і увагу, як на початку вашої історії.

Неважливо, коли приходять думки. Ви повинні бути готові прийняти їх і чесно відповісти на всі питання, які ви хочете самі.



Якщо у мене була друга життя, я ніколи не відчував його на шлюбі. Це занадто пізно, щоб змінити все зараз. І молоді дівчата повинні думати про те, що вони хочуть від цього життя, і більш свідомо підходити до питання шлюбу.



Особисто мені здається, що шлюб не повинен бути зменшений до вітчизняного сервіту. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але факт, що сімейні відносини повинні витрачати багато енергії і енергії, я не буду сперечатися. Це правда, і слід підходити до них свідомо, як сказав Валентина В'ячеславівна.

Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное