Я чекаю на день народження мого чоловіка, я роблю суші торта в поспіху.

Мій чоловік любить суші, але на день народження я зроблю торт. Не звичайний солодкий, але солоний, сир вершки і огірок. І звичайно, рис! Як приготувати суші торт в домашніх умовах, навчавшись з кулінарного каналу Юлія Смол. Рецепт дійсно дивовижний: все готове просто, швидко і без проблем. І результат, я впевнений, підкорить всіх гостей!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки сіль-мейк з рибою і огірком. Чудова альтернатива суші!



Торт суші в домашніх умовах Склади для торта
  • 250г рис
  • 300г води
  • 2 ст.л. рисового оцту
  • Мали
  • 1 огірок
  • 1 авокадо (за бажанням)
  • 300г вершковий сир
  • 250г слабосоленої риби
  • кунжут


Інгредієнти для оцту для заправки рису
  • 1 ст. оцту 9%
  • 2 ст. цукру
  • 2 ст. л.
  • 0,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. Дуже важливо правильно варити рис. Варто вийти з липкості і не розсипатися. Рис краще вибрати спеціальний для суші, але якщо ви не знайдете один, то підійде і звичайний круглий рис. Рис перед приготуванням необхідно добре промити проточною водою. У товстому низу сотеїнка поєднують рис і 300 грам води, накривають кришкою і доводять до кипіння на середньому вогні.





  2. Після кипіння зменшити вогонь до мінімуму і кип'ятити під кришкою протягом 10-15 хвилин. Потім відключіть вогонь і залиште рис під кришкою ще 15 хвилин. Додайте рисовий оцет до гарячого рису. Якщо ви не можете купити його, можна приготувати таку заправку самостійно. Для цього змішайте оцет водою, цукром і сіллю. Добре перемішати і потім залити в гарячий рис. Додати його. рис-лист смак, але автор рецепту раджу приймати близько 2 ст.л. рисового оцту.





  3. Підготуйте форму заздалегідь, щоб сформувати торт. Краще взяти квадрат (наприклад, 18 по 18 сантиметрів), якщо це не так, то кругла форма діаметром близько 20 сантиметрів також підійде. Наріжте норі листи ножем на розмір форми. На боці форми добре змащують рослинною олією. Зріжте огірок в тонкі пластини. Також на тонких пластинах вирізати рибу.





  4. Поставте форму на красиву страву. На дні форми викласти лист нори, потім потрібно рівномірно розподілити половину рису. Консолідувати рис на поверхні форми щільно. Дуже зручно це зробити вологими руками.



  5. Покладіть половину вершкового сиру на рис. На вершковому сирі - огірок і на шматочках авокадо. Обкладинка другого шару нори алга. Далі повторюємо те ж саме: затирайте рис щільно, потім другу частину вершкового сиру, і викладіть скибочки риби зверху. Набиваємо все руками, а потім акуратно знімаємо форму.



  6. Покладіть кунжут на торт. Вирізати торт з дуже гострим мокрим ножем на невеликі шматочки.



  7. Це, ротоводіння готовий. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал Юлія Малий. Всі її рецепти приходять вперше!

про:blank

Добре, любителі класичних рулонів прийдуть в зручний це життя хак, як зробити суші за допомогою форми для льоду. Хто б подумав...



Як видно, зробити суші торт Не складно в домашніх умовах. Я впевнений, що це блюдо буде смакувати навіть тим, хто раніше небайдужий до суші. Крім того, ви можете експериментувати, змінюючи інгредієнти, як ви хочете.

Я дуже рекомендую приготувати цей ласощ для свята або для пантера додому на вихідні або в будні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное