Моя сім'я не відправляє мені смішні фотографії і відео на Viber, вона воювала

Часом ви підбираєте телефон вранці, і вже є ласкаве повідомлення з смішним малюнком. Я, безумовно, маю родич, який надсилає вам повідомлення регулярно без будь-якого значення. Деякі види листівок з котом, деякі анімації, просто дивний відео. На жаль, не всі сліди. правила спілкування в Інтернетій Але ми можемо зупинити людей, які надсилають повідомлення?



Отже, спочатку давайте зрозуміти, чому ця тема в загальному випадку викликає так багато сумнівів. По-перше, як правило, всі файли, відправлені автоматично зберігаються на телефоні. Це просто. Заповнитий По-друге, ви відкриєте активний чат і витрачаєте мобільний Інтернет (якщо це підключено). Але для чого?

Я дізнався про масу свят. Виявляється, що вони відбуваються майже щодня, не це? І після того, як ви не хочете відхилити своїх родичів, зателефонувавши до своїх фотографій і листівок, що приступили. Є пара перевірених і простих способів, які не кожен використовує.



Якщо вхідні повідомлення дратують вас, Вимкніть звук повідомленняй Це можна зробити абсолютно в будь-якому месенджері, перейшовши в налаштування програми. Отже, матеріали з розмов не зберігаються на картці пам'яті або телефоні, просто відключають цю функцію. Ми покажемо на прикладі месенджера Viber.

Відкрийте додаток і перейдіть в меню Налаштування. Тут ви знайдете кнопку «Дата та мультимедіа». Натисніть на неї і перейдіть до цього розділу. Тут ви можете налаштувати параметри, які вам потрібно, поставивши або видаліть тик поруч з ними. Для того щоб не заблокувати пам'ять телефону, необхідно Видаліть кліщ біля функції "Зберегти в галерею"й



Відразу можна відрегулювати автозавантаження матеріалів через Wi-Fi або мобільну мережу. Іншими словами, коли ви використовуєте мобільний інтернет, не буде завантажуватися контент у діалогах без ваших знань. Якщо ви хочете завантажити щось, вам просто потрібно натиснути на файл і зробити це вручну.

Такі прості дії дозволять Мінімізація трафікуй Крім того, ви завжди будете відволікатися від спливаючих повідомлень. Всі те ж саме можна налаштувати в інших месенджерах: WhatsApp, Telegram або Facebook.

Вирішена технічна частина. Перейдемо на щось більш креативне. Пескі повідомлення з фотографіями та анімаціями зазвичай відправляють родичами понад 50 років. Якщо ви не хочете сказати, що вам не сподобалося, це ще один спосіб.



Спробуйте відправлення назад. фігурай Таким чином, людина вважає, що він був відправлений додатком або телефоном. Текст може вказати, що виникла помилка. Як ви не зможете читати повідомлення з вкладенням у вигляді фото або відеоматеріалів. Неспроможний користувач не усвідомить, що це повідомлення зроблено.

Приклад такого повідомлення: «Субник» отримує лише текстові повідомлення. Ви не можете надсилати їм фотографії, відео або інші накладення. Збереження трафіку включено. Подаруйте вільному переїзду в фантазію: головне, що все звучить строгим і переконливим.



Звичайно, існує ймовірність того, що після такого повідомлення Ваш родич не тільки не зупиняється на написанні вам, але і виклику. Він не розуміє, що це сталося або чому він отримав відповідь. І тут ви можете знову показати свої навички, щоб пояснити, що це таке. Але не забуваємо так, друзі!

Люди зрілого віку, які просто отримали в мережу, не знають, які правила спілкування в Інтернеті існують. Хоча, щоб бути чесним, не всі молоді люди запам'ятовують їх. Наприклад, ви коли-небудь мав незнайомець, надсилайте гору голосових повідомлень? Немає сенсу в цьому.



Співбесіда може бути некомфортний прослуховування аудіо. Або він не хоче, і не схожий на це. Деякі скажуть, що це, в суть, персоналізаціяй Текст і текст тільки! І якщо ви хочете відправити голосове повідомлення, запитайте, чи людина буде комфортно слухати його зараз. Що це?

Як часто ваша сім'я надсилає вам листівки на Viber, і це дратує вас? Ми будемо слухати і підтримувати вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное