Мати-в-право любить екзотичні, згідно з її особливим замовленням, куліка для випічки в Західному порядку

Куличі на Пасхи дріжджами, а саме свіжіЯ готувався протягом трьох років. Кульич не зовсім традиційний, дещо нагадує італійський панеттон. Незважаючи на те, що мої родичі говорять, що ця версія kulich має довгі перевершені італійські випічка.

Те, що замість родзинок і абрикосів я використовую їх. свінгери (тільки 100г) і журавлини. Ну, як начинка - ароматний "Нутелла", який буде потрібно попередньо заморожувати. Окремо хочу сказати про мене: це божественно, не інакше. Плюс меренги у порівнянні з традиційною глазур'ю, яка не замерзає відразу, що ви не їсти сирі білки.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, інструкціями приготування їжі незвичайно смачно. дивний З манго, журавлиною і шоколадною начинкою. Дивовижна красуня!



Куличі на Великодні дріжджи Інгредієнти для опару
  • 25г свіжих дріжджів
  • 130г борошна
  • 200 мл молока
  • 25г цукру


Тест інгредієнти
  • 320г борошна
  • 150г цукру
  • 30г рослинне масло
  • 120г жовтки
  • 150г вершкове масло
  • 100 г журавлини і сушений манго
  • 100г шоколадна крихта
  • 1 екстракт ванілі або ванілі
  • 1 банк Nutella
  • сіль


Глазові інгредієнти
  • 65 мл води
  • 200 г цукру
  • 85г білок


Підготовка
  1. Промийте і виріжте манго торт з кубом. Додати журавлину до манго і залити теплою водою протягом 60 хвилин. "Nutella" заморожує в харчовій плівці (зробимо м'яч).



  2. Для пароізоляція перемішати тепле молоко з свіжими дріжджами, цукром і борошном. Залиште його в теплому місці півгодини.



  3. Тепер переходимо до підготовки тесту. У посилці додайте цукор, розм'якшене масло, рослинне масло, жовтки, ваніль і сіль. Змішайте тісто на 5-10 хвилин не менше. Додаємо борошно і консервовані фрукти, ще один мікс.



  4. Розділіть тісто на рівні частини. Найкраще, якщо розділити на 3 форми 500 г. Поставте кульку нутелла в центрі форми (більше кульки краще). Залиште тісто в формах в теплому місці півгодини. Через деякий час тримати його і залишити на іншу годину.



  5. Випікати торти в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин.



  6. Для глазур Нагріваємо воду і цукор в сотейні 4 хвилини на високому вогні. У третій хвилині починайте перемішувати білки до піків, потім залийте тонкий потік сиропу. Хвиля 3 хвилини.



  7. Кулічі після випічки слід покривати рушником на півгодини. Декорувати торти з м'ясом, мастичними фігурками, зефірами і посипаннями, як вам подобається. Бодибилдерши!





Для того щоб святковий стіл здивувати і радувати будинку, варто поєднувати традиційні ритуальні і оригінальні страви. Так що я хочу перевірити Великоднє меню 2021!



Якщо ви запікаєте торти на Великодні на дріжджах, це за цим рецептом! Куб виходить повітряним, з апетитною шоколадною начинкою, ароматним мангом і легкими нотами кислої журавлини для балансу смаку. Обов'язково загортаємо основну. випічка в швейцарській середземноморській і прикрасить невеликими мисними яйцями і зефірами.

Поведи мене, як вдома, так і гості будуть радіти цій делікатесі, і ваш чоловік буде гордий, щоб розповісти всім, що майстер дружини.

Нехай Бог піклується про вашу сім'ю, нехай діти сміхають!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное