Правила багатого Буратино, що життя піклується про рахунки з усіх сторін

"Весь світ сповнений грошей для мене!" Я написав на мій щоденно. Встановити Фінансове благополуччя Я навчаю правила багатих людей: їх звички і ставлення до життя. Моя подруга Лариса, завдяки цим практикам вивчення та застосування цих правил, почала виходити більше з життя.

Багато успішних людей поїхали через банкрутство, але повернулися до вершини. Один приклад - Генрі Форд. Але є інші приклади, коли люди несподівано отримали велику спадщину або виграли лотерею, а потім в дуже короткий час витрачали гроші. Не секрет, що багата і погана думка по-різному.

Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу знати, що дійсно в шляху мислення. багата відрізняє їх від усіх інших. Ці правила є основою для побудови багатства і благополуччя.

Правила Багатого

Зосередитися на найважливішому: «Уміння відрізати все зайвим і вибрати головне – це шлях до успіху!» – Найуспішніший інвестор Warren Buffett. Війна Баффетта допомогла своєму пілоту Майклу Блінту, який працював за ним протягом 10 років. Баффет один раз попросив Блинт, що його кар'єрні цілі були.

«Так, що ви все ще працюєте для мене означає, що я не роблю свою роботу», - жартував Буфет. Він попросив Flint робити вправу. По-перше, ви повинні були зробити список 25 цілей, які бажали досягти. Визначте 5 найважливіших і слідуйте за ними. Після того, як було запитано, що Флант буде робити з іншими 20 точок.

до

"Я фокусую на першому п'ять, але інші точки важливі для мене", - пояснив Блинт. Я працюю над ними з часу до тих пір, поки не досягнете моїх перших п'яти цілей. Щоб відповідь Flint, відповіли, "Ні, ви помиляєтеся." Все, що ви не знайшли кола, перетворили в список «Доступ на всі витрати». Зверніть увагу на них, доки ви досягали перших п'яти цілей. й
й ¶
Це випливає з усього, що шанс Це збільшує, коли ви фокусуєтеся на одному голові. Але іноді це важко спрей - Я знаю це з мого прикладу.



Скарга цієї теорії: ваш особистий дохід дорівнює середній дохід внутрішнього кола? Скільки разів я переконаний, що це дійсно є. Ви не знаєте? Спробуйте, підрахуйте себе.
й ¶
Ми змінюємо, наші зміни середовища і навпаки, якщо ви хочете змінити, змінити навколишнє середовище.



й ¶
Розгортання – зростання. Люди здатні вивчати риси, звички і силу думки від тих, хто їх взаємодіє. «Покажіть, хто ваш друг, і я розповім, хто ви?» Це правда століть. Намагайтеся спілкуватися з тими, хто заряджає вас, мотивувати вас і натягувати. Шукайте людей з схожими інтересами та думками, які досягали більшого життя, ніж у вас та навчаться з них.
й ¶
Вивчіть з усіх ваших друзів, як тих, хто робить мільйони і тих, хто бореться з фінансовими труднощами. З першого знання про те, як зробити, і з другого – як не робити. І намагатися уникати людей, які завжди «негативні» і «поганяти», їх скарги, які зливають енергію «в трубі».

, Україна



й ¶ Як правило, після отримання заробітної плати або інших доходів, всі наші витрати йдуть на оплату комунальних послуг, купувати їжу і так далі, як в кормі. Думка ковзає в голову: що залишається, я відкладаю. Але в кінці нічого не залишається! Це коли ви отримуєте сценарій, де дохід менше витрат або дохід дорівнює витратам. Ніщо добре прийде з цих сценаріїв.
й ¶
Дуже легко потрапити в борг і не розвиватися в майбутньому. Навіть якщо ваш дохід пізніше підвищується, витрати зростуть з ним, які перенавігують вищевказані сценарії.





й ¶
«Як ви вийшли з цього замкненого кола?» ви запитуєте. «Оплатити себе першим!» І це важко сперечатися. Після того, як ви заробили дохід, оплачуйте собі інтерес, який буде йти, щоб досягти цілей, формування капіталу або «безпечна подушка». В залежності від того, що планується. З кожною зарплатою, з кожним прибутком, збережіть 10% за Ваші особисті витрати, 10% за створення «подушки» (це незрівняний резерв) і 10% на благодійність. З першого конверту ви витрачаєте гроші на те, що ви хочете. Красива сукня, помада того ж кольору, підписка на масаж. Що б ви хочете, поки ви не будете насолоджуватися. Важливо.



За гроші, що надягають повітряну сумку, навіть через 5 років, ви скажете подяку. Благодійність не завжди про надання грошей на бідні в церкві. Це може включати подарунки родичам, і купити їжу старою жінкою з вашого входу. Щоб допомогти світу, ви не повинні піти в Африка, щоб годувати голодних дітей. Зробіть свою допомогу.

Уміння подякувати багатим людям відрізняється від здатності бути вдячними. І як завжди приваблює себе!

Практична подяка Для того, щоб змінити своє життя в короткий час. Фантастика? Ноп. Відчуття подяки допомагає заповнювати життя позитивними емоціями, будувати стосунки з близькими, знайти нові друзі і поліпшити матеріальне благополуччя.



Крім того, я пропоную вам ознайомитися з дев’ятими правилами розумного фінансового планування, дотримуючись якого ви будете дуже скоро помітити позитивні зміни в фінансовому стані.



І в кінці я хочу додати, що якщо ви не задоволені вашими заробітками, не сидіти на цьому робочому місці! Є два варіанти: або ви поставите поточну позицію перед фактом і попросіть просування, або в разі невдачі, подивіться на нову роботу. Не боятися змін, це завжди для кращого.

Я щиро рекомендую вам взяти на себе увагу. багата Люди. Після тижня, якщо ви застосовуєте навіть одну з вищевказаних правил, ви помітите позитивні зміни в житті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное