Я замочіть редь в буряковому соку, акуратно приготуйте салат «Віолет» з шедевром.

Я прийшов відвідати другу, і на столі, як прикраса, був горщик з віолетами. Добре, майже ваза ... Про нас салат radish, хребта Так, з куркою і грибами під милою назвою «Віолет» - просто смачно. соковитість огірка, спільність чорносливу роблять цей салат не схожим на інші салати. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Сьогодні видання. "Сайт" Інструкція по підготовці ефективних фіолетовий салатй Цей спосіб можна прикрасити будь-який салат!



Радіш салат Склад
  • 300г копчена курка
  • 1 свіжий огірок
  • 200г сметана
  • 200 г чорносливу
  • 300 г обсмажених грибів
  • 3-4 редиски
  • 1 варена морква
  • 2 варені яйця
  • 150г солі тріск
  • 2 ст. майонезу
  • 1 ч.л. гірчиця
  • христина


Підготовка
  1. Зварені яйця очищають і відокремлюють білки від жовтків. Халки разом з редисковим і хребтом покласти в сторону - це декор для салату. Вирізати інші інгредієнти в невеликих кубиках.



  2. Курка копчена також нарізана невеликими кубиками. Для цього салату не потрібно замочити. Просто вимити і нарізати. Загорніть гриби на золото заздалегідь.



  3. Поставте інгредієнти разом у велику чашу. Для заправки змішайте майонез з гірчицею і сметаною, а потім додайте отриманий соус в чашу салату. Стирайте все разом.



  4. Для складання салату вам знадобиться чаша, яка повинна бути покрита харчовою плівкою. Ольга Matvey приймає чашу, яка зверху по діаметру 18 сантиметрів, а на дні - 10. Головне тут полягає в тому, що форма до дна йде в звуження. Поставте салат в чашу, натискаючи її трохи ложкою. Поставте салат в холодильник на півгодини.





  5. Прикрасити салат перед подачею. Змийте редиски і зріжте їх тонко. Візьміть салат з холодильника і акуратно перенесіть його в блюдо, потім зніміть харчову плівку. Тепер переходимо до утворення квітів. Один квітка йде від 3 до 5 скибочок редиска. Ретельно перемістіть салат з вище, висихаючи смуги редисків в ньому, утворюючи квітку. Зробіть середину квітки з жовтка.





  6. Тріск на одну сторону злегка змастити майонезом, а потім викласти збоку салату з печивом. Добре, поруч з радуватими квітами, викласти листя хребта. Все творчо. Ведуться роботи з оформленням, захоплюючий настрій!



  7. Це, салат radish і курка готовий. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Я люблю всі рецепти, тому що вони завжди приходять вперше.

про:blank

Також я пропоную ознайомитися з інструкцією приготування салату «Год Буг». Найкрасивіші страви за хвилину!



Як вам подобається цей незвичайний редисковий салат? Адвокат. салат листя перед подачею, так як хребта може лягти, але квіти можна зробити перед рукою. Краще зберігати салат під харчовою плівкою в холодильнику.

До речі, якщо редька замочується в соку від червоної капусти або в буряках, колір буде змінюватися в фіолетовий колір. Це буде фіолетовий. Але вона красива, теж. І якщо ви також поєднати фіолетовий і білий, ви отримаєте чіткість квітів. Гарний, це не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное