Турецька мама-в-одному rushes to babysit grandson, навіть дитина хоче відправити її додому

Переміщення завжди важко. Особливо якщо ви переїжджаєте в іншу країну з незвичайною психікою. Нова їжа, культура, ставлення до повсякденних речей може легко привести до пантера. І нічого не можна зробити, бо, як кажуть, «і не сходження в інший храм з власними правилами». Змащуючи турецьку завжди лотерею. Хто знає, що це гонна.



Хоча це просто слова. На практиці, іноді ви хочете розбити і піти додому до ваших близьких. Не завжди можливо. Наша історія розповідає про жінку, яка одружилась з хребтом, і росла на батьківщину. Приймаючись до всіх відмінностей між культурами, вона вирішила дати народження дитини. І ось вона чекала реальний сюрприз...

Чи знаєте ви, що в Туреччині онуки не займаються мамою, а мати-взагалі? Це пиріжки. Моє ім'я Світлана і я живу в Туреччині з чоловіком протягом 5 років. Я не маю дітей, і я думаю, що це рано, і мій чоловік підтримує мене. Не думайте, що всі Турки тільки мріяли, щоб отримати гарем виключно українських, білоруських і російських дівчат. Є люди і дуже європейські погляди, як мій чоловік.

Але я хочу розповісти вам про мій друг Vic. вона старша, вона 32 років, і вона прийшла до Туреччини порівняно недавно. Я зустрів Турку в Інтернеті, і вони дуже зайняті, і вони одружилися через кілька місяців. Salih, її чоловік, 10 років старше, і я б не сказав, що я хотів би, що партія. Але що можна зробити, вік? Вика дійсно хотів би одружитися, і Salih дійсно хотів дітей.



В цілому, про поклоніння і весілля, не можна сказати нічого конкретного. Я не запрошував. Вікі чоловік - це не багата чоловіча дівчина 19-23 років мрії, в білій сорці, з чорними метеликами і чарівною посмішки. Ні, він блідий людина, досить щільно, з дещо патриархальним темпом. Але він не поганий, він такий виховання.

Коли Віка подарувала народження, вона тільки провела два дні в лікарні. Вони приймали додому, щоб не витрачати багато грошей. Вона сказала мені, як вона кинулася в палаті, бо брати її вели мене в передпокої лікарні. Вітаю жінку в праці, бачить дитину і все, що. П'ять тридцять років «хлопців» зробили так багато шуму, що вся лікарня стояв на вухах. Але вони не робили коментарів, кожен вже звик до нього.



Але цирк почався, коли Вік був забраний до свого чоловіка. Вони живуть разом, але з дитиною вони стали три. Довгий. Виявилося, що в Туреччині є на замовлення, коли мама-в-право йде до сина з дочкою-в-правом і піклується про його онука. Можливо, ця традиція має певну логічну основу, але у випадку Wikin це сталося по-різному. Її мати-в-завдяки відразу встановити свої правила, хоча вона не могла нічого робити. До речі, патриархальні погляди Саліха зникли, як тільки мама перехрестила поріг свого будинку.

Просто кілька прикладів, щоб ви зрозуміли. Так, ім'я матері-в-прави, прийнято рішення про очищення. Сама вона невелика, і вік не такий же, але сходження сходів до пилу в шафі. Я вивів середню полицю і майже впав звідти, прямо на стоячому столі. Вики повинні змусити полку, зняти стілець і половину вечора, щоб заспокоїти маму чоловіка, адже вона тепер перекручувала її ногу і в цілому «задоволена заради сім'ї». І це другий день після лікарні.



Немає молока. Є ще грмелі, що тут син знайшов слов'янську жінку занадто стару для материнства. Я знаходився з місцевими, молодими. Наскільки вони побігли після сина, перш ніж вони одружилися. Нагадуємо, що "сон" над сороком, і це ніколи не мрія людина з кришки журналу. О, прийти на.

У батьківських питаннях було також складно. Підгузники не можуть змінюватися, немає допомоги в будинку: втомлений, потрібно спати. Дитина не може бути закладена, він кричить, і вона тільки отримує ще більш збуджена. Виявляється, що Віка спостерігає сина і старої матері-завдання. У будь-якому випадку, як вона є. Що робити?



Моя людина знала час, щоб допомогти мамі. Я не платив за це, так що я мав запозити гроші з одного боку. Так вони перебили на кілька днів майже хліб і вода. Вартість дитини в Туреччині неймовірна. І не збираюся залишити. Він говорить, якщо я отримую там рано, сусіди сміються. вона не робить нічого, вона просто грмень.

Я нещодавно побачила Віка в найближчому магазині. Він каже, що він іноді приходить сюди, щоб прийняти свою душу, йде божевільно в домашніх умовах. Батько-в-право повертається в пару днів, але це ще не більше. Вона планує зробити такі візити принаймні один раз на рік. Через місяць, брати Саліх збираються відвідати їх нефрит. Не для довгого, всього за пару днів. У лікарні. Вірка намагається подумати, що вона не буде нервового розбиття, і тихо просить маму літати до Туреччини, щоб допомогти з дитиною.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я все щасливий. Побачити, що він так далеко від своєї культури. Але як можна побачити, це може бути досить різним. Подбайте про себе і дайте все дрібно.

Дуже цікава і обструктивна історія. Так, можливість такої ситуації для деяких наших співвітчизників необхідно загорнути в вуса. Ми хочемо, щоб Вика терпіння і все краще. Нехай буде все правильно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное