Одружена друга людина, яка не зажадала грошей на їжу для мене і дитини

Для того, щоб бути індивідуальним для маррі один раз і для життя. Зараз люди усвідомлюють те, що долучитися до життя з людиною, яка не піклується про вас, є припливом. Чому відходи енергії на невдалому шлюбі? Тільки засмічений, люди ще не навчилися мирно диспергувати, і діти страждають через це. Ліля чоловік пішов з дитиною в руках і пішов до іншої жінки. Вона не встигла чекати допомоги. Моя екс-людія не сплачувала алімонію.



Чоловік залишив мене однорічною дитиною і пішов в іншу жінку. Він мене хворий. Ми проживали майже 5 років без кварель. І коли наш син народився, Ігор став дратівливим і часто зникнув десь ввечері. Я підозрю, що він був хто-небудь, але я не хочу його вірити. Коли він запакував свої мішки і залишив, я залишався самостійно з моїми проблемами.



6 місяців тому я зустрів мій другий чоловік. Не було просто для мене, щоб зробити кінці зустріч. Як дуже турботлива людина, побачила, що я був самостійним вихованням дитини і не могла дозволити собі багато речей. Після другої дати він м'яко запитав мене, якщо потрібно купити щось в магазині. Я пропоную купити їжу для дитини.



Я був втілений, і в той же час я відчув, що Коля хотів допомогти від серця. І я запитав вас купити м'ясо. Цей продукт був на столі тільки в святкові дні, і я навряд чи його не знаю. Колишній вирішив розпочати життя з чистим шифером і не сплачував алімонію. Я не маю грошей на суд. Я заробив, щоб оплачувати кредит за квартиру, що мій чоловік і я був в шлюбі. Тоді ідея прийняття позики і виплати її назад здавалося реальним. Але виявилося, що це зробив.



І коли Коля мене сказали в магазині, вони кажуть, візьміть те, що ви хочете, я відчував. За перший раз в довгий час хтось запропонував мені допомогу. Я вибрав все необхідне, я навіть не виглядав на дорогі солодощі і фрукти. І сказав Коляй в кошик, що він вважається необхідною, і приніс мені додому два нестерпні пакети їжі.



В той час як ми відповіли, і більше я помітив, що він був. Він допомогла і побажав жінку, що йому сподобалося. Я був зачарований. Упродовж 6 місяців ми почали жити разом. Коля стала гарним батьком і турботливим чоловіком.



Тепер я розумію, що романтика і помилкові обіцянки є просто порожнистим звуком. Для жінки головне - догляд і увага коханої людини. Людина, яка лікує вас, тому хоче бути оточений турботою і любов'ю. Я впевнений у собі. Я відчув підтриманий, безпечний назад. Чи не те, що це питання?



Ми можемо сказати, що Ліла дуже щаслива з Миколаєм. Не знаю, що її життя було б, якщо її перший чоловік не залишив. Це, ймовірно, розгортається. Жінка не потребує ніяких небажаних коштовностей і палаців з автомобілями. Просте людське ставлення, увага підкорює всіх. Люблю тебе, будьте обережні у виборі життєвого партнера.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное