Про життя за годину

Я залишився в Італії з родичами і зустрів там дивовижну жінку, яка мала неймовірну назву краси - Розабелла. Я знав, що жінки в Італії проживають на 65 або 67. Я не міг.

Завжди неперевершений і вимірюється, з укладкою, з добре підібраними аксесуарами для кожного нового наряду, вона ніколи не втомилася від дивного мене. І я зробив це легко і без зусиль, звичайно, без будь-якого дисплея. Вона здавалося мені, як князі, які трапилися поза її палацом.

Росабела здавалося б, не має ніяких турбот. З ранку до вечора вона мала багато речей, таких як прогулянки, покупка і нескінченні збори з друзями. Я ніколи не бачив її приготування, ніколи не почула її обговорення рецепта або побутових порід. Але вона може говорити про моду, одяг та розваги на години.

Я не розумію все, але я слухав. І здавалося мені, що жінки, як Росабель, навчалися з дитинства, щоб бути щасливими і думати тільки про себе. Не хвилюйтеся про пансіонату та комунальні послуги, не думають про проблеми дітей та онуків. І просто подумайте про те, які солодощі купити для чаю або який ремінь, щоб підібрати для нової сукні, пише Вікторія.



«Подарунок красиві на 20 – натуральний. Однак, будучи красивим на 35 або 45 вже є життєвою позицією. Лука Бресельй Але можна добре виглядати не тільки на 35 або 45. Багато старших людей доводять це за допомогою прикладу.

Сьогодні видання. "Сайт" Вони хочуть показати вам, які люди виглядають як. пенсіонери за кордономЗ ким можна точно дізнатися. І це не так багато хорошої фінансової ситуації, але різне сприйняття себе і світу, інший спосіб мислення. Різні психіки, якщо ви будете.



Як мода дійсно прояв внутрішньої свободи? Варто звернути увагу на цю жінку, яка навіть застаралась підібрати захисну маску для створення неповторного образу. І це, ймовірно, не буває, що інші можуть сприймати такий наряд як байонети або сміятися. Вона, здається, є безкоштовним з таких думок.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний @sciuraglam



І це стара леді не поспішає. Після того, як ви повинні почати ранок з гарним коктейлем і читати улюблене видання друку. І так, що спекотний італійський сонце не засліпить очей, він буде збережений захисними окулярами – аксесуаром, який не дуже популярний серед людей похилого віку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний @sciuraglam



Звісно, на вулицях великих міст можна знайти справжні модниці. І ці жінки явно не одна з тих, хто тривожно чекав на день народження. Вони розуміють, що вік є тільки числом. Найкращий час життя - це те, що ви живете зараз.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний @sciuraglam



Ще одна елегантна стара леді, з якою хоча б зараз фарбують картину. Неат зачіска, елегантний наряд і безліч аксесуарів. Важко сказати, як стара ця леді. Тексти пісень, а це означає: І це питання, здається, бути трохи занепокоєння.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний @sciuraglam



Чому сидять на лавці при вході і обговорюють сумнівні орендаря? Якщо ви можете покласти на одяг, підібрати взуття з підборами і виходити на прогулянку в місті?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний @sciuraglam



Дуже дивний, що ви можете зустріти одну з цих жінок на вулиці. Хоча це буде виглядати досить гармонійно на кришці деяких модних журналів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний @sciuraglam



Здається, що ці жінки точно знають, як вік з гідністю. Єдине питання, чи часто вони думають про старість. Адже, здається, що вони більш стурбовані повсякденною діяльністю, дозвіллям і розвагами, друзями і подругами, модними тенденціями і новими дизайнерськими речами. Вони забувають думати про старіння.

Чому? пенсіонери за кордоном Як вони живуть і чим їх секрет? Дохід і високий рівень життя? Або те, що середня довжина шляху Землі тут перевищує 80 років? Чи є це те, що жінки більше часу для себе? Вони не зможуть допомогти дітям або їхнім онукам.

Ймовірно, це не тільки в усьому вище, але і в тиску суспільства, а також в моделі поведінки, яка вважається прийнятною. По-перше, навіть серед заможних старших жінок, не всі хочуть виглядати як одна з модниць, показаних вище.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний @sciuraglam



І намагатися не схожим на це. Вони сміються. Вони скажуть, що бабуся розумна, що вона думає, що вона молодий. І неважливо, чи є такі розмови, викликані заздрістю, тактильністю або будь-яким іншим.

Що важливо, щоб у страху лесби, багато старіВони бояться змінити речі. Це великий результат освіти, соціального тиску та слабкої державної підтримки. Все це не сприяє тому, що старші люди відчувають себе впевненими і вільні в кінці їх життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное