Подруга матері дала золоті ложки за її день народження в радянські часи, бо сім'я була мудрою

Якими були найвідоміші євреї в світі говорять про сенс життя, і що думають про істинне щастя людини? Це те, що ви можете дізнатися з сьогоднішньої статті!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shalom_by)



Ви погоджуєтесь з афоризмом на фото? Давайте навчати єврейську мудрість разом! До речі, любителі цікавих афоризмів наприкінці статті очікують ще один приємний сюрприз. Тож не заперечуйте собі задоволення поповнювати вашу колекцію абзаців з іншим цінним екземпляром!

Останнім часом багато людей почали відмовитися і втратити бажання робити все. Пандемія повністю збив нам всі вниз, і навіть якщо все в порядку з нашим фізичним станом, спасибі Богу, це психологічно важко для всіх сьогодні.

«Так, як ми можемо жити в цьому житті, і де ми можемо знайти натхнення, щоб продовжувати розвиватися і розвиватися як людину в такому непростому часі? й

Пророк Мойсе Він сказав, що всі проблеми людства приходять тільки від злих думок. Ну, важко не погоджуватися.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання Ісуса Христа ДАНІКА (@blagodatno_nebo)



Неймовірно щасливі люди, перш за все, хто знає, як абстрагувати себе від болючих негативних думок в часі і нехай йдуть відчуттів, які руйнують душу.

Ісус Христос. Він сказав, що всі страждання від нестачі любові в серцях чоловіків. Він був правий, теж.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Сайт: www.sirius_star_2020



Сучасне суспільство все частіше засвоює матеріальні цінності, при цьому переважаючи духовно. Але не існує дарунку від однієї дитини до іншої більшої цінності в цьому світі, ніж прояв доброти, ніжності і дивності.

Про нас Карл МарксНавпаки він вірив, що всі труднощі приходять з бідності. Можливо, є якась правда.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Надія Зайцева (@nadiazayceva)



Багато людей кажуть, що «гроші не щастя». Однак, незважаючи на те, що всі радості цього життя, принаймні, досить складно.

Я думаю, що це не секрет, що він сказав. Сігмунд Фрейд Як наші ноги ростуть у всіх наших задачах.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний "Сай слово" Ректорний курс (@skazhislovo)



Варто відзначити, що є щось в своєму положенні, що важко сперечатися. Коли все дрібно на лицьовій фронті, очі горять, і сила для створення і досягнення нових висоти. В іншому випадку це часто буває різним.

Щодо Альберт Ейнштейн.Свою мудрість - це найближче до мене. Цей блискучий вчений завжди провів думку, що люди в будь-якому випадку, все не так погано, адже все в світі є відносним.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Альберт Ейнштейн (@einstein2112)



І дійсно, іноді ви подивитеся на свою власну нещастя, а потім на горі, що ваш сусід має обличчя, і ви усвідомлюєте, що в порівнянні з ним, ви дійсно щаслива людина.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shalom_by)



Що ви думаєте про це? Чи можете ви розповісти мені, що єврейська мудрість допоможе вам впоратися з повсякденною домішкою? Ми будемо раді обговорити це з вами в коментарях!

У той же час вам шалом, шалом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное