Чому жінки в сім'ї Олів'я не довший приготування їжі

Привіт! Ми тут. Латинкий Не приурочена до будь-яких свят, подій або церкви швидко, але просто красива в собі. І вона худа, тому що вона є відмінним замінником Olivier. Як це? Майонез знімається, а замість м'яса - квасоля! Ось салат, який порадує всіх!



Редакція "Сайт" Я хотів би представити цей чудовий рецепт! Якщо ви любите Олів'є, але ви усвідомлюєте, що він росте боки, то наш метод. По суті, салат дуже смачний, тому не соромтеся поставити його не тільки на щоденному столі. Перевірити інгредієнти!

Салат Lent з квасолею

Вам потрібно.
  • 70г біла варена квасоля
  • 80 г вареної картоплі
  • 70г варена морква
  • 1 огірок, розмір середній
  • 5 радіо
  • 1 пучка збірної зелені: цибуля, петрушка, кріп
  • 1 ч.л. гірчиці зерна
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • сіль


Салат з мартену
  1. Робимо квасолю першим. Візьміть велику, замочити її в воді на дві або три години, потім відварити її. Необхідно приготувати близько години і додати чайну ложку цукру. Ви можете відварити скло відразу, використовувати надлишки пізніше. Наприклад, для другої частини.



  2. Аналогічно, відвари картоплі і моркви, дають охолонути і нарізати кубиками. До того ж з огірком і редиском, перемішати все і зараз додати охолоджену квасолю. Р



  3. Змішайте гірчиці зерна і оливкову олію, поріжте зелень, і тепер перемішайте все, додайте сіль і поспішайте служити! Хоча ви можете залишити його в холодильнику протягом години або два, так що інгредієнти добре просочені.





З редакційного офісу квасоля не потрібно самостійно відварювати. Якщо ви довіряєте виробників, то просто купуйте готовий. Але з картоплею і морквою все ж доведеться настоювати. Ми рекомендуємо використовувати інші інгредієнти та інші інгредієнти. Як і arugula, сир фета і щось схоже. До речі, можна додати столову ложку гороху, тому буде виглядати оливково!



Салат з мартену Я не просто готувати на вихідні! Чудовий варіант їсти і пригнічувати неприємне почуття голоду. Обов'язково ознайомтеся з цією статтею, щоб дізнатися про три способи визначення високоякісної вареної ковбаси від низької якості. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное