Зірки, які раптом припинили старіння і блиск яскравіше 20 років тому

Важко вгадати вік зірок по по-своєму, адже вони мають найбільш ефективні способи збереження своєї молоді. Тому знаменитості, які не дивляться на свій вік, більше не дивують всіх.



По суті, це дивно, коли жінка виглядає свіжим і молодим без застосування пластикових або інших процедур. Ми зібрали кілька російських зірок, які незважаючи на 40+, навіть не дивляться на паспортний вік.

Вікові зірки Анна Плетнєва, 43 роки Колишній соліст групи «Ліцей» і «Вінтажний» двічі одружився і подарував три дітей. У віці 43 років він продовжує красти чоловічі серця. Вентилятори дивують, як вона не змінилася протягом багатьох років.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@dusya_star)



За словами Анни, вона не дотримується будь-яких дієт і не любить гімнастики. І красива форма пояснює обережне самодоглядання: масаж двічі на тиждень і регулярні ванни з морською сіллю.

Марія Миронова, 47 років Актриса і продюсер Марія Міронова завжди здивує інших своєю красою. Не дивно, що вона одружилася молодшою людиною.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@mariya_mironova_actress)



30 вересня 2019 року вдруге стала мати 46-річний актор. Нагадаємо, що вона вже має 28-річний син Андрій від шлюбу з бізнесменом Ігорем Удаловом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@mariya_mironova_actress)



Найголовніший секрет - здоровий сон. “Знімок, сон, сон, спійманий під час роботи. Дівчата і жінки достатньо сну, це єдиний рецепт краси, вона писав на її Instagram.

Катерина Климова, 43 роки Вболівальники вважають, що зірка мати чотири виглядає не менше 20 років, ніж його реальний вік.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@klimovagram)



Актриса побачить її досвід: Щоб бути красивими, перш за все, потрібно бути здоровими. Якщо людина піклується про своє здоров'я, він вже добре виглядає. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@klimovagram)



«Всі сім'ї переїхали на дачу. Ми отримуємо достатньо сну і не кисть в будь-якому місці. Це позитивно впливає на появу журналістів.

Наталі, 47, Ведучий хітів «Ветер з морської роси» і «Ой мій Бог, що людина» припускає, що зараз виглядає навіть молодше 20 років тому. Вентилятори співачки шокують. "Що ти отримуєш старий на всіх?" написав під свіжу фотографію Наталі в її особистому мікроблогу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@natali_star74)



Їх сюрприз легко зрозуміти. За свою 47-річну матір трьох синів, наймолодшим з яких нещодавно виповнилося 4 роки, виглядає просто дивно. Виконайте жарти, які зберігають форму, допомагають їй «домашній фітнес»: миючі підлоги і страви. І вона перекачує ноги, танцюючи в підборах.

Равшана Куркова, 40 років «Без швидкого харчування, гімнастика і мінімум косметичних засобів», – це композиція «еліксир юнаків» від 40-річного актора театру і кіно.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Равшана Куркова (@rav_shana)



«Я просто дуже спокійний мій вік. Я не догляд: 39 мене, 48, 12, 26 ... Це просто номери, Равшана - сказав в інтерв'ю.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Равшана Куркова (@rav_shana)



Ранок Куркова починається зі скла теплої води з лимоном. У раціоні актриса міцно оселилися морепродукти, овочі та фрукти. Але все це буде безшумним без активного фітнесу. Зірка серії «Барвиха» йде в тренажерний зал 5 разів на тиждень!

Нагадуємо, що раніше ми говорили про 52-річний мешканець Японії Масака Мізутані, який виглядає молодше 20-річного дочки. Його секрети молоді і краси, ймовірно, зможуть застосувати кілька. Однак, зустріч цієї дивовижної жінки також варто.

І що ви думаєте, що швидкість старіння залежить більше: спосіб життя або генетика? Може бути щось інше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное