Відомий скрипалізм Busia Goldstein отримав порядок у віці 12, а потім його мама відрізнялася себе.

Моя сусід-Одеська Баба Фіра - сказав: «Діти, кожен навколо пняги, ми поодинці з двома деревами!» Вона також сказала, що єврейська мама є щасливою родиною. Це як вона колись говорив про її маму, Тітка Роза. Між нами шляхетна жінка, мудра і напружена. Ну, тепер про себе, так як це була жінка Фіра, яка в змозі поставити її всю велику сім'ю на ногах, і тому вони повинні бути належним чином оосвічені, що зараз все зроблено. жити happilyй

Традиційний Єврейські сім'ї Влада матері неймовірно високий. Єврейські мами ніколи не залишають дітей самостійно і постійно навчаються: вони відстежують поставу, спосіб поведінки, мови дитини. Діти, що ростуть в цих сім'ях, завжди полум'яні і дуже приємні в спілкуванні.

Однак, іноді вони з цим ставленням злегка пригнічують творчий початок у дитини, що передбачає певну дитячу довільність. Але найчастіше їх порада варто її вагою в золоті. Так багато мудрості і стільки ж, що хоча б писати її.

р.

Сьогодні видання. "Сайт" Я запрошую вас, щоб дізнатися дивовижну Історія і скрипалізм Busia Goldstein. Я почув її вперше з Ігоря Губермана. Одеський гумор в поєднанні з прозами життя!

Єврейська мама Творчість Ігоря Губермана Я дуже люблю роботу Михайла Жванецького. Всі виписки гострі і життєрадісні! Але в той же час це свого роду гумор, від якого ніхто не зашкодить або болить. Я дуже рекомендую читати пару сторінок просе або Хаберманських віршів перед сном. Добрий сон!

Тепер сама історія. Він інтерпретується різними способами, але це те, як він прийшов до мене.



Там був колись такий знаменитий скрипалізм Busia Goldstein. Особисто він був талановитим і яскравим. Але зараз про його дитинства. У СРСР, з 1933 року, під егідою Сталіна, були встановлені всі Один з учасників першого конкурсу був 12-річної скрипки Бориса (Буся) Goldstein. Лідери партії були захоплені своєю грою і запрошували продигію до Кремля, де він отримав велику грошову премію.

У колонному залі будинку спілок в Москві вручив Всесоюзний головний Калинінін Саму нагороду Busya Goldstein орден за перемогу музичного конкурсу. І тільки перед присудженням, мама Busi згадує сина на сторону і каже: «Буся, коли діда Калина шпилює вам замовлення, ви голосно скажете: «Грандепа Калина, приїжджайте до нас».

Він каже: "Мама, некомфортний." І сказав його матері: «Буш, ти розповість!»



Починається церемонія, Калінін шпигує Наказ Автобусу, і хлопчик дуетно каже: «Грандфатер Калінін, приїжджайте до нас!» А потім з залу, десь на глибині, є добре продумана кришка з бісеру матері: «Буся, що ви говорите?» Ми живемо в комунальній квартирі!

Ви думаєте, що вони отримали квартиру на тиждень? На наступний день вони отримали гарантію на квартиру!



Я. Що це означає вчасно відповісти!

Ось пара слів коньяку і жарти про єврейські мамий

У єврейській філософії є велика контроверсія, коли починається життя. Єврейські мами, як правило, вірять, що плод не може вважатися життєздатним до завершення медичної або юридичної школи.



Ви знаєте, чому на єврейському весіллі наречена не може поцікавитися нареченою?
- Чому?
- А що поруч з місяцем сидить матір і тримає його розповіді: "Ой!" УВАГА!

Два Одеса:
Роза, як вам подобається моя нова сукня?
На жаль, я не збираюся до скандалів.

Іноземний хлопчик вперше побував у циркулі, поїхав додому і показав мамі з захопленням:
- Мама, це було так чудово! Акробати, магії, тигрові тренери та клоуни смішні. А в другому розділі мотоботка їзда на стінах! Коли я виросту, я також навчаюся їздити на мотоцикл і покаже таку привабливість!
мудра мама говорить,
- Боренка, тушка на мотоцикл вже є атракціоном, чому ще йдуть на стінах?



Велика єврейська родина готується на вечерю. Маленька Веня переходить до своєї матері в жаху:
- Мама, мама! Тексти пісень, а це означає: Я просто ковтати літати!
Мама перетворюється на її молодшу дочку:
Сарочка, відкинути одну тарілку, Венечка вже їсть.

Я також пропоную познайомитися з простими та логічними засадами освіти в єврейських сім’ях. Саме тому Єврейські діти найяскравіші і успішні!





Французький чоловік любить свою господиню, англійський Це жарт, але кожен жарт просто жарт. Все інше вірно. Анементи про єврейську матір, в першу чергу, говорять про догляд і нескінченна любов до дитини. І це правда!

Я люблю Тамара Гвердтителі про тему: «Єврейська жінка моя мати». Для мене це найкрасивіша річ на землі. Єврейська жінка – це феноменальна мама, дивовижна господиня, друг і захисник її дітей. Це дуже важко для мене описати єврейську жінку в словах - це музика для цього.

Ви погоджуєтесь з цими заявами? Як ви Історія Ігоря Губермана Про скрипалізм Боусе і його мама? Я дуже люблю читання цього оповідання!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное