Сусід розбили мій веселий ілюзії про пенсію, описуючи сувору реальність

Не знаю, що людина не знає щомісячний пенсійний облік У нашій країні - дуже невелика кількість, яка досить тільки для населення дуже економічна особа. Неважливо, що «імпресивні суми, які достатньо навіть для подорожі» транслювалися на телевізорі, сумна правда залишається незмінною. Гроші не вистачає і особливо розчаровує за те, що пансіонат, власне, не завжди може заробити їх в іншому місці. Вік.



Хочу розповісти вам історію від життя пансіонату, який бореться не давати і як вона її робить. Не сказати, що її справу особливо весело, але принаймні вона намагається. Це дійсно матеріал для тих, хто хоче думати про своє майбутнє.

Щомісячний пансіонат Василиса Петровна мав дві діти. Син і дочка. Моє син залишив родину рано, о 16. Ви не можете сказати, що він поганий хлопець, досить пристрасний хлопець. Я завжди хотів отримати багату швидше, але я зберіг закон. Шукаємо роботу, переривається в різних ламках. Тоді було можливість піти за кордон. І перше, що він збирав гроші від своїх друзів в борг і залишити. Звичайно, це дія не пофарбувала його, але ви не можете викинути слова з пісні. Де він зараз, ніхто ще не знає.

Моя дочка завжди була слухняною дитиною. Вона навчалася диліґентно, не брав участі у поганих компаніях, допомагала мамі навколо будинку. Тоді вона впала в другу любов. Шлюб, перша дитина, друга. Здається, як дорослий, виповнений життя. Мій чоловік не вдалося. Я починав ходьбою, я не проживала ніч вдома, в цілому, стандартна історія. Коли стало зрозуміло, що не буде змін, дівчина взяла дітей і пішла до неї матір. Розлучення швидко й без люків.



Вона тепер молодший вчитель. Допомагає мати стільки, скільки вона може, немає вільного часу для особистого життя або відпочинку. Діти потребують уваги, а також, хоча здоров'я Василиса Петровна є праскою.

Тепер, по суті, про бабуся Василіса. Вона близько 70 років. Розумна жінка, яка переживає багато і не хоче відмовитися від віку і лінь. вона підняла свої діти, тому вона знає, що життя не цукор. Віджети. Коли запитала, чому вона не одружилася вдруге, вона завжди відповіді на сумну посмішку, що вона не може дозволити собі це, так як вона ще любить чоловіка. Вона завжди говорить, що вона не розлучена.

р.

Пропрацював все своє життя як медсестра, бабуся Василіса залишила тільки яскраві спогади від колег. Якщо ви не знаєте, ми розповімо, що медсестри роблять найбрудніші роботи в лікарні. Вийняти качки, змінити пов'язки, мити, догляд за хворими на постільну білизну. Заробітна плата в більшості випадків залишається на мінімальному рівні. Знаючи це, ви не здивовані, де такі люди отримують лише величезну кришку негативності.



Але Василиса Петровна не схожа на це. Вона знає більше, ніж середня медсестра і часто навіть допомагала молодим медсестрам боротися з хворими, покласти першу ін'єкцію. Для цього ставлення до неї при роботі лікувалися теплом.

Тепер її пансіонат становить 9 тис. рублів. Покажіть про свою дочку і онуки, які живуть в її будинку. Для того, щоб не втратити серце або морально або фінансово, бабуся Василіса отримала часову роботу. Запитати де? Будівництво. Так, так, точно. Робота не дуже важко, але це пилосос. Вона повинна бути ведмедя кожного нічного зрушення піску, що прокидається працівниками, і всілякі дрібниці, які, однак, іноді можуть бути занадто важкими для літніх жінок.



Але це приносить дохід і зараз ми додаємо ще 8 тис. до пенсійних грошей. І нещодавно мій бабуся погодився з фореманом, що вона буде очищати після робітників в номерах для куріння. Чоловіки, ви бачите, не хочете вести переговори між собою. Кожна важлива, крона буде літати. На будівельній ділянці. Ось пансіонат і помітив, що для символічного 2,000 вона погоджується з часу, щоб видалити сигарети, обгортання та інші дрібниці. Вона не має упереджень.

Коли бабуся Василіса попросила про свою подвійну зустріч, вона тільки сміється і відпускає, кажучи, що її дитинство проводилося в селі і таке життя знайоме з нею. Ви просто повинні ігнорувати всі мес, які збираються навколо вас, і зробити те, що потрібно для вас. Це легко розрахувати скільки грошей, що вона робить в кінці місяця, хоча вона все ще витрачає на дочку і онуки. Ви не можете брати гроші на наступний світ.



Сподіваємось, хто прийде на правильні висновки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Доброго здоров’я та довгого життя Василіса Петровна!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное