Батьки мають два квартири, і ми з трьома дитячими свічками в знімних ліжкох

Коли ви є молодими і безтурботними, ваші умови проживання не так важливі для вас. Ви можете змінити квартири часто без хвилювання. Але коли у вас є діти, пошук будинку стає реальною проблемою. Сім'ї, які мали орендувати квартиру і переїхати з дітьми, розуміють це.



Коли ви починаєте сім'ю, ви не хочете думати, що ви можете попросити залишити в будь-який час. А потім ви починаєте шукати варіанти. Для того, щоб забезпечити свою сім'ю з житлом, героїні нашої історії перекреслилили її гордість і перетворили її батькам. Редакція "Сайт" Він хоче поділитися історією життя з вами.

Ми з радістю від щирого серця! І я хочу сказати, що ми не дуже щасливі з цим. За останні три роки ми переїхали 4 рази. Один власник вирішив продати квартиру, інший землеробський сказав, що сусіди скаржаться на шум, тому нам потрібно виїхати. У нас є три дітей за хвилину.



Знаходження будинку стає нічним Ви просто скажете власника, ви маєте три діти, тому він випаровується і не відповідає своєму телефону. Як правило, відповідні варіанти недорогі. І сам рух - це неприємно і дорого. Після останнього руху ми не залишили гроші. Ми провели місяць на гречці і макаронах.



У той же час, батьки мають дві квартири порожнім. Мої батьки характерні. Вони не допомагають нам, хоча я їх єдина дочка. Мій батько говорить, що я повинен зробити все самостійно. Ці апартаменти успадкували себе. Я думав, що вони віддали їм. Але я недавно знайшов, що вони були порожніми. Мама сказав, що вони шкода зіпсувати ремонт, вони просто завершені.



Я вирішив поговорити з мамою. Немає сил жити, як це, не одна копійка додатково не може бути витрачена. Я прийшов, коли мій батько пішов. Я просив безпосередньо без натяків, вони кажуть, чи можна переїхати на одну з квартир, так як не навісити в знімних ліжках? Вона пояснила, як важко перемістити з трьома дітьми.



Моє прохання здивувати її, але вона слухала мене до кінця. А потім вона просто сказала: "Не можна переїхати там." Без аргументів, без пояснення, не просто. Я кажу нам важко, і квартири порожній. Але вона є однією відповіддю: "У вас немає, ви не повинні мати стільки дітей."



З кожним днем я хочу допомогти мені. Батько сказав, що він повинен зберегти для житла першим, а потім мати дітей. Мати повторюється, що буде достатньо, не потрібно відродити до трьох разів. І всі мої пояснення, що ми завжди хотіли, щоб велика сім'я, і той факт, що я мав мій перший дитина, 28, вони не піклуються.

Я не знаю, чому вони не хочуть допомогти. Я не чужий, і я не втратив на всіх. Я намагаюся працювати так важко, як я можу, зберегти кожну копійку, але ви не зможете заощадити занадто багато з трьома дітьми. І я не говорю, що батьки завжди повинні допомогти дітям в усьому, але ви можете підтримувати мене принаймні один раз в складній ситуації. Я не знаю, що робити або що сказати, я не маю сил.



Нерідко в оповіданнях важко знати яку сторону взяти, але не в цьому. Ми віримо, що батьки дуже самолюбні до своєї дочки. Якщо вони повинні жертвувати щось, щоб допомогти їй, то вони можуть бути розуміли, але ні. Вони просто не хочуть допомогти своїй донці, оскільки вони думають, що вона навчається.

Однак у всіх складних випадках виникають труднощі. Це в цих моментах, які ви хочете бути впевнені, що сім'я прийде на допомогу. Хто ще може надіяти, якщо не наші рідні? Жінка дуже шкода, тому що швидше за все вона не чекає допомоги від батьків. Ви вважаєте, що батьки мають право на цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное