Зробляючи сина, щоб читати книги радянського дитинства, охоплює ностальгію

Навчальні книжки для дітей Джерело повсякденної мудрості, яка пояснюється молодими істотами в простому і доступному вигляді. Для того, щоб краще зрозуміти світ навколо вас, розповісти про важливі речі, а також розвивати уяву дитини. Технологічний прогрес неминучий, але ми хочемо, щоб діти майбутнього зрозуміти значення літератури.

Габаритний зображення

Подруга, яка має син, що росте, іноді показує мені сучасні дитячі книги, даровані родичами або друзями. Деякі твори лякають і головоломка навіть дорослих, не кажучи вже про дитину. Нерідко настає через деякий сюрреалізм не за слабкість серця. Ні, звичайно, тепер є багато хороших, книжок з милими ілюстраціями. глибокой

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного • Lju)S • T) • (@carapik)



Але що про вічний клас дитячої літератури? Вона не буде замінена новими історіями. Багато книг, які ми занурюємо себе у дітей, ніколи не втратить свою актуальність. Це в них. важливі цінності та уроки життяЦе проста і зрозуміла мова для дитини.

Я хочу, щоб я пам'ятаю. Дитяча літератураМи виростили. Сучасні діти потребують їм.

Майстер міста Емеральд Чудова книга Олександра Волкова, яка, серед інших речей, описує бажання людини бути коханим і визнаним. Якщо ви вказали в сюжет і персонажі, важливе повідомлення відкриває: Розумні люди не народжуються, вони стають розумними.й Wisdom придбаний через curiosity. Але, звичайно, це «дозволити» аналіз книги.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на посаду Книга (@nuzhnayakniga)



Для дитини це історія про Контактий Це дружба, яка допомагає нам стати бруковим, добрим і життєздатним. Крім того, Woodcutter і Lion є доказом того, що потрібно буде досягти, якщо вірай Коли друзі потрібна допомога, Лео заготівля про ковардію, і Woodcutter, незважаючи на власні переконання, не було на всіх несерйозних.

Трилогія про Neznaika "Neznaika - це відкриття ..." Пригоди, персонажі, знання, моральність — все було вкладено в книгу, і так легко і органічно, що вона ніколи не сталася до будь-якої дитини, що це було питання часу. Не просто весело, це навчається...." - так говорить про трилогію письменника Миколи Носова Сергія Лук’яненка.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@v_gostya_y_skazki_)



Носов, будучи батьком себе, був добре розірвав у дитячій психології і сприймав дітей як фізичні особи. Він часто звернув історії з реального життя, щоб кожна дитина визнала себе в героях. За допомогою оповідань про Незнака та його друзів письменник спробував закріпити у молодих істотах. Здорові ідеали дружби, взаємодопомоги та повагий

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з дитячим оглядом книги (@family_read)



До речі, у книгах про Neznaika можна знайти нечідний субтекст. Наприклад, роботи не позбавлені політичної сатири і ноти дистопії. Однак захоплюються молоді читачі з перших сторінок. наука-фантузіяй Микола Носов не тільки навчає арифметичної та каштанової підготовки, але й розповідає про структуру суспільства, простору та ракетного господарства.

"Дорога йде далеко" Ця книга Олександра Брюштейна є автобіографічною історією молодих років. Цікаво описати. історичний кінець минулого століття. Наприклад, коронація Миколая ІІ або перша демонстрація робітників на День праці. Книга «Дорогі Goes Away» стала дійсною іконою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з книгами Bookish (@bukinisterr)



До життя в цій книзі і стають неймовірно цікавими. І головне повідомлення від Alexandra Brustein - фраза:: "Фале, стояти". Не пропустіть. Дорога йде далеко, дорога йде вперед!

«Полювання тварин» Наведені вище книги знайомі практично всім, але чим менш популярна колекція оповідання Ернест Seton-Thompson заслуговує на особливу увагу. Він зробив велике враження на мене, як дитина і Встановили щиру любов до тварин і природий Історії канадського письменника навчають емпатії, дозволяють бачити світ очима наших молодших братів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений книженістичними, речами СРСР (@antresol_ssr)



Select LanguageУкраїнськийالعربيةБългарскиCeskyDanskDeutscheΕλληνικάEspanolSuomenFrancaisHrvatskiMagyarItalianoעברית日本語한국어LietuviųLatviešuNederlandseNorskPolskiPortuguêsRomânăSlovenskejРускиSvenskaไทยTürkçe Крім того, тварини з історій наділені індивідуальністю і характером. Автор іністилів у молодих читачів, навчає лікувати життя досить і з турботоюТі, хто живе біля нас.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Послання на сайті WPBI (@rgbi_art_library)



В цілому, старі книги з дитинства – це вічний магазин простих прав, які не втрачають актуальності, незалежно від того, скільки років пройшли. Багато батьків скаржаться, що сучасні діти не читаються на всіх. Дійсно, діти нового покоління цікавляться технологією, відео, додатками.

Але книги важливі.Вони не дають готових образів, дитина повинна уявити, що він читає. Це розвиває уяву і життєву силу мислення. Якщо дитина не хоче зробити друзів з книгою, можна спробувати читати для нього перед сном.

Залишилося вважати, що Інструкції з дитинства У серцях сучасних дітей відреставруватиметься. Після того, як література є цілим всесвітом, магічним і образним. Я не хочу залишити її покинутим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное